Senioři online – květnová nabídka aktivit


Organizace Právě Teď! o.p.s., která se věnuje aktivizačním činnostem pro seniory, připravila i na měsíc květen pro seniory bohatou nabídku online programů. Připojit se můžete i vy!

Program pro seniory na květen je připravený prozatím ještě pouze v on-line prostředí platformy ZOOM. Nicméně přináší opět zábavu, vzdělávání, zajímavé aktivity a možnost setkávání se každý všední den pro každého, odkudkoli. Velmi zajímavé jsou oblíbené a dnes již i tradiční úterní policejní podvečery.

Další informace o činnosti organizace a programech najdete na https://pravetedops.cz/ . Spolu s tím i podrobný návod, jak se online lekcí zúčastnit, jak se připojit, jak pracovat s programem. Lze využít i telefonické konzultace. Jedná se o bezpečnou alternativu setkávání se, komunikace a zábavy v této náročné době. Vhodné i pro počítačové začátečníky, připojit se k přenosu zvládne opravdu každý.

Aktuální nabídku na květen naleznete na: https://pravetedops.cz/2021/04/20/program-na-kveten/ .

Věříme, že spolu s jarem přijde i zlepšení celkové situace a vše se pomalu začne vracet do normálu a my se budeme moci po dlouhém čase opět shledat osobně. Do té doby nepolevujme, ještě vydržme a chovejme se zodpovědně, záleží na každém z nás. Snad vám ke zkrácení dlouhých dnů pomůže i výše uvedená nabídka online aktivit.

Právě teď OPS - linka

Aktualizováno: 26.04.2021 – Vít Drbal
Vytisknout