Senioři online – dubnová nabídka aktivit


Organizace Právě Teď! o.p.s., která se věnuje aktivizačním činnostem pro seniory, připravila i na měsíc duben pro seniory bohatou nabídku online programů. Připojit se můžete i vy!

Na duben je, kromě možnosti online aktivit jako byla v březnu, připravena i prezentace Policie České republiky. Ponořte se do světa policejních tajů. Dozvíte se zajímavé informace, obohatíte se o nové vědomosti a budete smět položit dotazy, na které byste rádi znali odpověď.

Další informace o činnosti organizace a programech najdete na https://pravetedops.cz/ . Spolu s tím i podrobný návod, jak se online lekcí zúčastnit, jak se připojit, jak pracovat s programem. Lze využít i telefonické konzultace. Jedná se o bezpečnou alternativu setkávání se, komunikace a zábavy v této náročné době. Vhodné i pro počítačové začátečníky, připojit se k přenosu zvládne opravdu každý.

Aktuální nabídku na duben naleznete na https://pravetedops.cz/2021/03/20/program-na-duben/ .

Věříme, že spolu s jarem přijde i zlepšení celkové situace a vše se pomalu začne vracet do normálu a my se budeme moci po dlouhém čase opět shledat osobně. Do té doby nepolevujme, ještě vydržme a chovejme se zodpovědně, záleží na každém z nás. Snad vám ke zkrácení dlouhých dnů pomůže i výše uvedená nabídka online aktivit.

Právě teď OPS - linka

Aktualizováno: 06.04.2021 – Vít Drbal
Vytisknout