Realizace


Informace o průběhu dílčího projektu

 • Podívejte se na dokument: V rytmu salsy


  Akce „V rytmu salsy“ měla původně proběhnout 22. 10. 2020 v prostoru Nuselské radnice, Praha 4. Z důvodu koronavirové epidemie musel být plánovaný termín posunut nejprve na dobu neurčitou a pak byla akce realizována jako živé on-line vysílání. nyní zde přinášíme záznam.
 • V rytmu salsy on-line!


  Nově přicházíme s živým on-line vysíláním, díky kterému si budete moci vychutnat tento pestrý zážitek v pohodlí a bezpečí domova. Aktivita proběhne jako multikulturní večer, který se ponese v rytmu salsy. Datum konání: středa 25. 11. 2020 od 19:00h. Více v článku ...
 • Taneční workshop v Rytmu Salsy se odkládá


  Ač neradi, museli jsme kvůli aktuálnímu nařízení vlády, reagujícímu na pandemii nového typu koronaviru, zrušit taneční workshop, který se měl konat večer 22 října 2020 v prostorách Nuselské radnice. Vzhledem k velkému i zájmu ale doufáme, že jakmile se situace uklidní, budeme moci akci, jejíž součástí měla být nejen výuka salsy, ale také výstava Na vlnách Karibiku či ochutnávka latinskoamerických jídel, uspořádat.
 • Kulturní veřer s názvem "V rytmu Salsy" opanuje starou radnici v Táborské


  Dne 22. 10. 2020 se od 19:00 v sále Nuselské radnice bude konat multikulturní večer pro veřejnost, který nese název "V rytmu Salsy". Zde se budou moci seznámit lidé různých kultur, náboženství a vyznání z celého světa, v současné době žijící v České republice. Večer, který se ponese v rytmu salsy, bude plný zpěvu, tance, hudby, jídla a zábavy. Více a plakátek v článku ...
 • Akce Přece jen jsme sousedé přispívá k integraci


  Akci Přece jen jsme sousedé uspořádaly společně poslední červnový pátek městská část Praha 4 a organizace Slovo 21 v Centrálním parku Na Pankráci. Navázala na úspěšnou akci, která se uskutečnila poprvé v roce 2019 a jejímž smyslem je sousedské setkání místních obyvatel a cizinců žijících v Praze 4.
 • Přece jen jsme sousedé


  Městská část Praha 4 a nestátní nezisková organizace Slovo 21 pořádají v pátek 26. června 2020 od 17 hodin v parku Na Pankráci akci „Přece jen jsme sousedé“. Součástí programu budou hudební a taneční vystoupení českých umělců i cizinců. Proběhnou workshopy a soutěže pro děti. Mezi velká lákadla jistě patří nabídka cizokrajných pochoutek.