Průchod úřadem MČ Praha 4 je omezen


Úřad MČ Praha 4 - vchod a vestibul

V souvislosti se šířením nákazy COVID 19 a příslušnými Usneseními vlády ČR na překonání koronavirové pandemie upravuje Úřad městské části Praha 4 průchod budovou úřadu v době, kdy je úřad (v ulici Antala Staška 2059/80b) otevřen pro veřejnost. Toto opatření začíná platit v pondělí 2. listopadu 2020 a potrvá minimálně do ukončení nouzového stavu.

V pondělí od 7:50 do 13:00 hodin a ve středu od 12:50 do 18:00 hodin bude proto uzavřen průchod od výtahů do dvorního traktu.
V této době bude úřad přístupný pouze od recepce (ve směru od výstupu z metra a stanice autobusů). Pouze v této době budou v prostoru přízemí k dispozici židle s předepsanými rozestupy.
V praxi to také znamená, že nebude ve výše uvedené dny a hodiny možné procházet zkratkou přes úřad do dalších částí Polikliniky Budějovická. Z dvora Polikliniky Budějovická nebude také možné projít zkratkou přímo do úřadu a dál. Informace o omezení průchodu najdete na vstupních dveřích!

Naopak v době, kdy bude průchod otevřen, nebudou židle veřejnosti k dispozici. Důvodem je snaha o minimalizaci koncentrace osob v těchto prostorách.

Ostatní omezení fungování úřadu zůstávají v platnosti - viz KONTAKTY .

Úřad MČ Praha 4 - vchod a vestibulVytisknout