Provoz mateřských škol a školních družin v červenci a srpnu 2020

Po projednání s řediteli mateřských a základních škol se Rada městské části Praha 4 usnesla dne 11. 12. 2019 na schválení provozu MŠ a školních družin v období červenec až srpen 2020.

Mateřské školy (MŠ):

• V období od 1. 7. 2020 do 31. 7. 2020 se přerušuje provoz MŠ s výjimkou Školy Kavčí hory - MŠ, ZŠ a SOŠS (MŠ Kaplická), MŠ Na Chodovci, ZŠ a MŠ Sdružení (MŠ Družstevní ochoz), MŠ Voráčovská, MŠ Mezivrší, MŠ Němčická.
  • V období od 3. 8. 2020 do 31. 8. 2020 se přerušuje provoz všech MŠ bez výjimky. Provoz bude opět zahájen ve všech MŠ dne 1. 9. 2020.

V případě, že rodiče nebo zákonní zástupci v měsíci červenci nemají zajištěnu péči pro své dítě navštěvující v průběhu roku MŠ zřizovanou MČ Praha 4, jsou pro ně primárně připraveny následující MŠ:

OBLAST BUDĚJOVICKÁ

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840 – MŠ Kaplická
(pro děti z MŠ Kaplická při Škole Kavčí hory, MŠ Fillova, MŠ Matěchova, MŠ Přímětická, MŠ 4 pastelky – objekt Sedlčanská, MŠ Trojlístek – objekt Točitá)

OBLAST SPOŘILOV

Mateřská škola Na Chodovci, Praha 4, Měchenická 2540
(pro děti z MŠ Na Chodovci, MŠ Svojšovická, MŠ V Zápolí – pracoviště V Zápolí i Na Lánech, MŠ Spořilovská – objekty Jihozápadní i Trenčínská)

OBLAST MICHLE

Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 – MŠ Družstevní ochoz
(pro děti z MŠ Družstevní ochoz při ZŠ a MŠ Sdružení, MŠ Mendíků při ZŠ a MŠ Mendíků, MŠ Zahrádka při ZŠ a MŠ Ohradní, MŠ K Podjezdu, MŠ Trojlístek – objekt Hudečkova)

OBLAST NUSLE

Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2
(pro děti z MŠ Voráčovská, MŠ BoTa – objekty Boleslavova i Křesomyslova i Táborská, Na Bučance, MŠ 4 pastelky – objekty Kotorská i Plamínkové)

OBLAST BRANÍK

Mateřská škola, Praha 4, Mezivrší 15
(pro děti z MŠ Mezivrší, MŠ Jílovská, MŠ Jitřní, MŠ Na Zvoničce, MŠ Trojlístek – objekt Bezová)

OBLAST KRČ

Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16
(pro děti z MŠ Němčická, MŠ Alšovy sady, Krčská MŠ – objekty Tajovského i Kukučínova)

Přihlášku do červencového letního provozu (netýká se srpna) a další informace si lze vyzvednout v každé kmenové MŠ do 28. 2. 2020.

Zápis do letního provozu v měsíci červenci proběhne dne 19. 3. 2020 od 13.00 do 18.00 hod ve všech vybraných MŠ.

letní provoz MŠ a ŠD 2020 tabulka nová

Pro část měsíce srpna se Rada městské části Praha 4 usnesla dne 5. 2. 2020 na schválení zajištění příměstského sportovního kempu ve spolupráci s AFK Slavoj Podolí Praha , z. s., a to v objektech a školních zahradách Mateřské školy 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14 (objekt Sedlčanská) a Krčské mateřské školy, Praha 4, Tajovského 1309 (objekt Tajovského) ve dnech 3. 8. – 7. 8. 2020 a 10. 8. – 14. 8. 2020.
Podrobnější informace a přihlášky budou k dispozici v kmenových MŠ v průběhu měsíce března. Pokud bude přát počasí, mohou se děti těšit na dva týdny pohybu.

Školní družiny (ŠD)

Provoz letních družin v období
  • od 1. 7. do 17. 7. 2020 zajistí Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 3
  • od 20. 7. do 31. 7. 2020 zajistí Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840.
Přihláška do letního provozu ŠD a další informace budou k dispozici v průběhu měsíce března v kmenových základních školách.

VŠECHNY VÝŠE UVEDENÉ INFORMACE SI MŮŽETE STÁHNOUT JAKO SOUBOR PDF NA ODKAZU ZDE .
Vloženo: 11.02.2020   |   Aktualizováno: 13.02.2020 – Vít Drbal