Proběhl Interkulturní ples

Integrační centrum Praha ve spolupráci s městskou částí Praha 4 uspořádalo na Nuselské radnici multikulturní ples. Po úvodu, který proběhl za účasti starosty Petra Štěpánka a místostarostky Ivy Kotvové (oba Trojkoalice/Zelení) se celý večer tančilo, seznamovalo, povídalo a ochutnávalo.

„Idea Integračního centra Praha ukázat cizincům naše tradiční plesání se ukázala jako skvělý nápad a všichni jsme si večer užili“, řekl starosta Petr Štěpánek (Trojkoalice/Zelení). A někteří protančili i střevíce při hudbě kapely Kobra Party Band Universal a při tanečním workshopu.

„Společně strávený čas, tentokrát v příjemné plesové atmosféře, společné zážitky a nově navázaná přátelství určitě napomohou dobrému soužití a budování sounáležitosti mezi lidmi“, řekla po vydařené akci Iva Kotvová (Trojkoalice/Zelení).

Večerní zakončení v podobě tradiční tomboly, fotokoutku, půlnočního překvapení a rautu v podání Kuře v podvazkách bylo příjemným zpestřením. Věříme, že jsme akcí představili cizincům tradici českých plesů a že jsme si nyní vzájemně zase o kousek blíž.

Zveřejněno: 14.03.2018 – webmaster Roman Rogner
Vytisknout