Příměstský tábor s In Bází


V závěru letních prázdnin se uskutečnil v rámci projektu „Žijeme na čtyřce společně 2020“ příměstský tábor pro starší děti od 11 let. Ve dnech od 24. do 28. srpna 2020 se jeho účastníci zapojili do filmového workshopu, lekce akrojógy či vzdělávacího programu na Vyšehradě. Realizátorem této aktivity byla nezisková organizace In Báze a spolupořadatelem pak MČ Praha 4. Celý projekt je spolufinancován Ministerstvem vnitra ČR v rámci aktivit na podporu integrace cizinců v majoritní společnosti.

V závěru letních prázdnin se uskutečnil v rámci projektu „Žijeme na čtyřce společně 2020“ příměstský tábor pro starší děti od 11 let. Ve dnech od 24. do 28. srpna 2020 se jeho účastníci zapojili do filmového workshopu, lekce akrojógy či vzdělávacího programu na Vyšehradě.

Realizátorem této aktivity byla nezisková organizace In Báze a spolupořadatelem pak MČ Praha 4. Celý projekt je spolufinancován Ministerstvem vnitra ČR v rámci aktivit na podporu integrace cizinců v majoritní společnosti.

V závěru letních prázdnin se uskutečnil v rámci projektu „Žijeme na čtyřce společně 2020“ příměstský tábor pro starší děti od 11 let. Ve dnech od 24. do 28. srpna 2020 se jeho účastníci zapojili do filmového workshopu, lekce akrojógy či vzdělávacího programu na Vyšehradě. Realizátorem této aktivity byla nezisková organizace In Báze a spolupořadatelem pak MČ Praha 4. Celý projekt je spolufinancován Ministerstvem vnitra ČR v rámci aktivit na podporu integrace cizinců v majoritní společnosti.V závěru letních prázdnin se uskutečnil v rámci projektu „Žijeme na čtyřce společně 2020“ příměstský tábor pro starší děti od 11 let. Ve dnech od 24. do 28. srpna 2020 se jeho účastníci zapojili do filmového workshopu, lekce akrojógy či vzdělávacího programu na Vyšehradě. Realizátorem této aktivity byla nezisková organizace In Báze a spolupořadatelem pak MČ Praha 4. Celý projekt je spolufinancován Ministerstvem vnitra ČR v rámci aktivit na podporu integrace cizinců v majoritní společnosti.


Zveřejněno: 08.09.2020 – Vít Drbal
Vytisknout