Přednáška poporodní deprese a jak jí předcházet

Mgr. Iva Kotvová (Trojkoalice/SZ), zástupkyně starosty MČ Praha  zve na přednášku Poporodní deprese a jak jim předcházet, která je určena pro budoucí maminky, maminky na MD a RD a všechny další zájemce 

Na ženu je toho připraveno během období těhotenství, porodu, poporodním období a dále opravdu mnoho. Vše se navíc někdy děje úplně jinak, než jsme si představovaly a na co jsme byly připravované. “Technicky“ býváme připravené velice dobře (někdy možná až moc), ale jak zvládnout emoční „zmatek“?  
Co si neseme do mateřství? Podívejme se na dítě a mateřství jako na velký dar pro ženu, kdy se jí dostává šance, jak vyřešit svůj dosavadní život, zahojit traumata, nechat odejít problémy a stát se šťastnou, vyrovnanou ženou a matkou.
Přednáška by měla přispět k otevření debaty o tom, jak se žena jako matka opravdu cítí a s jakými niterními pocity se potýká. Jedním z cílů je odizolovat maminky a společně pocity správně pojmenovat, stejně tak je sdílet s ostatními. Přednáška se uskuteční v úterý 11. 4. od 10.00 v sále č. 202, ve 2. patře Nuselské radnice v Táborské 32.
Přihlášky přijímány telefonicky na bezplatné lince 800 100 128 od 5.4. 2017

poporodní deprese a jak jí přecházet
Vytisknout