Předání ocenění Ochránce Prahy 4

Na Nuselské radnici se v úterý 12. března 2019 konalo slavnostní oceňování policistů, strážníků, celníků a hasičů. Tradiční akce s názvem Ochránce Prahy 4 se koná dvakrát do roka a městská část Praha 4 se tak snaží poděkovat příslušníkům sborů za příkladné plnění služebních či pracovních povinností a za největší počet zásahů v případě HZS.

Za práci policistů, strážníků, celníků a hasičů, která přispívá k větší bezpečnosti na území MČ Praha 4, osobně poděkoval starosta městské části Petr Štěpánek. Ten také oceňovaným předal pamětní listy.

Slavnostní oceňování Ochránce Prahy 4 se letos koná osmým rokem za přítomnosti ředitelů a velitelů sborů. V polovině března bylo oceněno 12 policistů, 12 strážníků, 3 celníci a směna hasičské stanice č. 6.

Fotogalerie z akce je na odkazu ZDE .