Prázdninový seriál Léto na Čtyřce je v plném proudu!

Park Jezerka hostil další vydařenou akci v rámci letního speciálu Léto na Čtyřce a na své si přišli malí i větší milovníci sportu. Pondělí 18. července bylo věnováno modernímu sportu – parkouru.

„Jedná se o seriál akcí konaných od Spořilova přes koupaliště na Lhotce a Jezerku až po park Na Pankráci. Další aktivity máme připraveny i na podzim, kdy se například uskuteční velké a velmi oblíben sportovní setkání Kavky 4 Sport. Na něm se zájemcům představí řada sportů podporovaných naší městskou částí a zároveň bude možné se do nich zapsat,“ popsal 1. místostarosta Prahy 4 Zdeněk Kovářík (ODS), který se akce na Jezerce zúčastnil.

Parkour je tréninková metoda, při které parkourista  překonává překážky v přirozeném prostředí. Do tréninku parkouru se řadí i akrobatické prvky.

Prázdninový seriál Léto na Čtyřce
Prázdninový seriál Léto na Čtyřce                      Léto na Čtyřce