Praha 4 zajistila opravu schodiště u kostela

kostel svaté Anežky České na Spořilově schodiště
Schodiště na archivním snímku z 25. února 2016.

„I když vlastnictví pozemku pod schodiště před kostelem není zcela vyjasněno a schody zcela určitě nejsou v majetku či správě naší městské části, snažíme se zajistit bezpečnost účastníků posledního rozloučení s oblíbenou herečkou,“ uvedl radní pro životní prostředí a místní Agendu 21 Tomáš Hrdinka (ANO 2011) a dodal: „Schodiště se nepoužívalo dva roky, proto úřad městské části zajistil nejen opravu, ale také jeho úklid a úpravu okolní zeleně.“

Oprava schodiště je na základě rozhodnutí z března letošního roku plánována na letošní podzim. I přes nejasnosti s vlastnictvím pozemku chce městská část ve veřejném zájmu problém se schodištěm vyřešit.

Městská část Praha 4 spolupracuje s organizátory posledního rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou v kostele svaté Anežky České na Spořilově. Zajistila provizorní opravu schodiště před kostelem, které je několik let ve špatném stavu, tak aby bylo bezpečné a smuteční obřad se zde mohl uskutečnit.Městská část Praha 4 spolupracuje s organizátory posledního rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou v kostele svaté Anežky České na Spořilově. Zajistila provizorní opravu schodiště před kostelem, které je několik let ve špatném stavu, tak aby bylo bezpečné a smuteční obřad se zde mohl uskutečnit.Městská část Praha 4 spolupracuje s organizátory posledního rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou v kostele svaté Anežky České na Spořilově. Zajistila provizorní opravu schodiště před kostelem, které je několik let ve špatném stavu, tak aby bylo bezpečné a smuteční obřad se zde mohl uskutečnit.Městská část Praha 4 spolupracuje s organizátory posledního rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou v kostele svaté Anežky České na Spořilově. Zajistila provizorní opravu schodiště před kostelem, které je několik let ve špatném stavu, tak aby bylo bezpečné a smuteční obřad se zde mohl uskutečnit.Městská část Praha 4 spolupracuje s organizátory posledního rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou v kostele svaté Anežky České na Spořilově. Zajistila provizorní opravu schodiště před kostelem, které je několik let ve špatném stavu, tak aby bylo bezpečné a smuteční obřad se zde mohl uskutečnit.Městská část Praha 4 spolupracuje s organizátory posledního rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou v kostele svaté Anežky České na Spořilově. Zajistila provizorní opravu schodiště před kostelem, které je několik let ve špatném stavu, tak aby bylo bezpečné a smuteční obřad se zde mohl uskutečnit.Městská část Praha 4 spolupracuje s organizátory posledního rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou v kostele svaté Anežky České na Spořilově. Zajistila provizorní opravu schodiště před kostelem, které je několik let ve špatném stavu, tak aby bylo bezpečné a smuteční obřad se zde mohl uskutečnit.
Práce na provizorní opravě schodiště v pátek 18.června 2021

Zveřejněno: 18.06.2021 – Vít Drbal   |   Aktualizováno: 18.06.2021 – Vít Drbal