Praha 4 žádá občany o informace ohledně vegetací zarostlých dopravných značení

Městská část žádá občany o pomoc při vytipování lokalit zarostlého dopravního na území Prahy 4. Vlivem vydatných dešťů na přelomu května a června došlo na mnoha místech k intenzivnímu růstu vegetace, která mohla zhoršit výhled na svislá dopravní značení podél ulic a silnic.

„Z důvodu zachování dopravní bezpečnosti a přehlednosti prosíme občany městské části a nahlášení takových míst, ať už prostřednictvím portálu Občana na webu městské části nebo prostřednictvím zelené linky životního prostředí a čistoty 800 131 290,“
upřesňuje radní pro životní prostředí a místní Agendu 21 a zároveň člen bezpečnostního výboru Tomáš Hrdinka (ANO). „Je to právě takováto participace místních obyvatel, kteří znají okolí svého bydliště nejlépe, která napňuje principy místní Agendy při spolupráci občanů se zástupci radnice,“ dodává Tomáš Hrdinka.

Děkujeme za Vaše podněty i s upřesněním jejich lokalizace.

Praha 4 žádá občany o informace ohledně vegetací zarostlých dopravných značení
Zveřejněno: 23.07.2019 – webmaster Roman Rogner