Praha 4 podporuje osoby se zdravotním znevýhodněním

Od září 2021 má Praha 4 novou registrovanou sociální službu Podpora samostatného bydlení. Ve Viktorinově ulici bylo slavnostně otevřeno Centrum sociálních aktivit Ústavu sociálních služeb Prahy 4 (ÚSS4), kde je tato služba osobám se zdravotním znevýhodněním poskytována.

Slavnostního otevření nového centra se 15. září 2021 konalo za účasti místostarosty Prahy 4 Josefa Svobody, který má ve své gesci sociální politiku, podporu zdravotnictví a také spolupráce s neziskovými a náboženskými organizacemi.

A jaké služby na adrese Viktorinova 1122/1, 140 00 Praha 4 – Nusle najdete? Jejich přehled i s kontakty najdete na stránkách ÚSS4 na odkazu ZDE .

Další foto najdete v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Od září má Praha 4 novou registrovanou sociální službu Podpora samostatného bydlení. Ve Viktorinově ulici bylo slavnostně otevřeno Centrum sociálních aktivit Ústavu sociálních služeb Prahy 4 (ÚSS4), kde je tato služba osobám se zdravotním znevýhodněním poskytována.

Aktualizováno: 16.09.2021 – Vít Drbal