Praha 4 podpořila finančním darem ukrajinskou organizaci


Městská část Praha 4 podpořila mezinárodní nevládní organizaci Ukrajinsko Evropská Perspektiva, které bezplatně pronajala nebytové prostory v Táborské ulici pro zřízení humanitárního střediska, navíc i finančním darem. Rada městské části schválila částku 50 000 korun.

Dar je určen na nákup potřebného lékařského materiálu pro ukrajinské vojáky, nemocnice a polní špitály v rámci projektu Pomáháme Ukrajině spolu.

Praha 4 podpořila finančním darem ukrajinskou organizaci. Dar je určen na nákup potřebného lékařského materiálu pro ukrajinské vojáky, nemocnice a polní špitály v rámci projektu Pomáháme Ukrajině spolu.Praha 4 podpořila finančním darem ukrajinskou organizaci. Dar je určen na nákup potřebného lékařského materiálu pro ukrajinské vojáky, nemocnice a polní špitály v rámci projektu Pomáháme Ukrajině spolu.Praha 4 podpořila finančním darem ukrajinskou organizaci. Dar je určen na nákup potřebného lékařského materiálu pro ukrajinské vojáky, nemocnice a polní špitály v rámci projektu Pomáháme Ukrajině spolu.Praha 4 podpořila finančním darem ukrajinskou organizaci. Dar je určen na nákup potřebného lékařského materiálu pro ukrajinské vojáky, nemocnice a polní špitály v rámci projektu Pomáháme Ukrajině spolu.

Aktualizováno: 29.03.2022 – Vít Drbal
Vytisknout