Praha 4 opravila hřiště v ZŠ Sdružení

Za více než dva a půl milionu korun zrekonstruovala městská část Praha 4 víceúčelové hřiště u základní školy Sdružení v Nuslích. I toto sportoviště bude, podobně jako další hřiště v areálech základních škol, využíváno pro výuku a sportovní aktivity žáků školy a v odpoledních hodinách i širokou veřejností. 

„Je to již třetí hřiště, které po zahájení školního roku 2013-2014 předáváme školákům i veřejnosti,“ uvedl starosta Pavel Caldr. „Jsem rád, že jsme v rozpočtu našli finanční prostředky na opravy a žáci i veřejnost nyní dostávají kvalitní a hlavně bezpečné sportoviště. Přeji všem, aby si nové sportoviště užili, a věřím, že přispěje k čestnému sportovnímu zápolení našich obyvatel a rozvoji sportovních aktivit v Praze 4.“ 

Víceúčelové hřiště s rozměrem 22 metrů x 34 metrů má povrch z  umělého trávníku, je vybaveno ochrannými sítěmi a obvodovým dřevěným mantinelem. Může být využito pro tenis, volejbal a malou kopanou. Stavební práce se uskutečnily v období od 7. října do 20. listopadu 2013, zahrnovaly rekonstrukci povrchu hřiště a jeho oplocení a městskou část přišly na 2 410 034 Kč s DPH.

Vytisknout