Praha 4 hostí výstavu „Počátky teroru“

Jak vypadala situace v pohraničních oblastech po podepsání mnichovské dohody? Vypjaté události předválečné doby se snaží přiblížit výstava Ústavu pro studium totalitních režimů s názvem „Počátky teroru.“ Expozici zahájil na náměstí Generála Kutlvašra místostarosta pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09).

„Výstav, připomínajících kritická léta našich dějin, není nikdy dost a obzvlášť cenné jsou ty, které se snaží na historické události dívat jiným, novým pohledem a přinést tak divákovi nové informace. Tato výstava takový pohled nabízí a já jsem nesmírně rád, že ji můžeme ukázat i obyvatelům Prahy 4,“ řekl Hroza.

K vidění bude expozice do prvního říjnového dne.

Další foto v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Jak vypadala situace v pohraničních oblastech po podepsání mnichovské dohody? Vypjaté události předválečné doby se snaží přiblížit výstava Ústavu pro studium totalitních režimů s názvem „Počátky teroru.“ Expozici zahájil na náměstí Generála Kutlvašra v Nuslích u staré radnice v pondělí 13. září 2021 dopoledne místostarosta pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09).
Zveřejněno: 15.09.2021 – Vít Drbal