Pozvánka ke kulatému stolu pro ženy z Prahy 4


Jste na rodičovské nebo mateřské dovolené a nechcete přijít o pracovní příležitosti? Zapojte se do projektu podporující pracující ženy. Projekt je rozdělen do čtyř sezení, začíná se 9. září 2020. Městská část Prahy 4 na něm spolupracuje s organizací Business & Professional Women CR. Hlavním z cílů organizace je podpora žen v jejich ekonomické nezávislosti. Sezení probíhají formou kulatého stolu.

"Často se setkáváme s tím, že se ženám na rodičovské dovolené mění priority a kariérní přání. Jejich sebevědomí často utrpí na úkor mateřství ránu neúspěšnosti, trápí je pocit nedocenění, a to se často odráží v neúspěšných pohovorech. Díky sdílení aktuálních informací z pracovního trhu, zkušeností a vzájemné podpory se snažíme ženám posilovat sebevědomí a naučit se nově nabyté kompetence z RD uplatňovat. K tomu jsme vyvinuly úspěšně kopírovanou metodu “speed mentoring” jež propojuje zkušenosti mentorek (moderátorky diskuzí) a účastnic na vybrané téma”, vysvětluje prezidentka organizace Lenka Šťastná.

Přihlášené účastnice absolvují všechny čtyři kurzy, nebo mohou navštívit pouze vybrané.
  •   9.  9. 2020 - Je čas řešit sama sebe s Lenkou Kouskovou
  • 14. 10. 2020 - S Digi školou vám pracovní vlak neujede, mentorka Kateřina Reichertová
  •   7. 11. 2020 - Mentoringový Den na Equal Pay Day
  •   9. 12. 2020 - Podnikání není práce, ale životní styl s Hankou Kočkovou

Přihlásit se můžete zde: www.bpwcr.cz

Letošní podzimní setkání se budou konat na Nuselské radnici (Táborská 500/30, P-4) vždy v dopoledních hodinách (9.30 - 11.00 hod). K dispozici bude hlídání dětí.

Podmínkou účasti je trvalý pobyt na Praze 4 a REGISTRACE na výše uvedených webových stránkách.

Pokud absolvujete první dvě setkání, budete mít možnost navštívit největší akci pro ženy v ČR - Mentoringový den Equal Pay Day (7. listopadu 2020).

Tento projekt vznikl díky finančnímu přispění městské části Praha 4.

pozvánka 2020 na mentoring BPWCR na Praze 4


Zveřejněno: 01.09.2020 – Vít Drbal
Vytisknout