Pozvánka: Výstava k revitalizaci sídliště Zelená liška

Výstavu studentských návrhů revitalizace sídliště Zelená liška zahájí městská část Praha 4 v přízemí Úřadu městské části Prahy 4 (Antala Staška 2059/80b) ve čtvrtek 13. dubna 2023.

U příležitosti zahájení výstavy proběhne téhož dne od 17:30 komentovaná prohlídka výstavy za účasti vedoucích ateliéru Katedry zahradní a krajinné architektury České zemědělské univerzity Jany Halamové a Jindřicha Vaňka a místostarosty pro územní rozvoj a výstavbu Patrika Opy.

"Studentské návrhy, které na výstavě uvidíte, jsou příklady možných přístupů sloužící k inspiraci. Po zhlédnutí výstavy se můžete vyjádřit v naší mini online anketě a pomoci tak upřesnit doporučení pro revitalizaci veřejných prostranství na Zelené lišce, na kterých nyní pracujeme", uvedl místostarosta Patrik Opa (ODS).

Výstava potrvá do 28. dubna 2023 a je pořádána v rámci aktivit Místní Agendy 21.

ANKETA: Jak zpříjemnit veřejný prostor sídliště Zelená Liška?ANKETA: Jak zpříjemnit veřejný prostor sídliště Zelená Liška?
Letecké pohledy na řešené území. Zdroj: Mapy.cz/3D

Aktualizováno: 06.04.2023 – Vít Drbal