Pozvánka KLUBU ZDRAVÍ Lhotka na zajímavé akce v září

Út 12.9. 18.00 – 19.00 hod.  Běháme pro zdraví, krásu a radost 

Příznivé rady (mj. tréninkový plán, nejčastější chyby) pro začínající i mírně pokročilé. Vše o běhání s běžcem, který patřil v osmdesátých letech mezi špičkové československé vytrvalce a běhá s nadšením dodnes. 

Vstupné dobrovolné.

Přednáší: Ing. Robert Žižka – lektor zdravé výživy a životního stylu, ředitel o.s. Prameny zdraví (www.magazinzdravi.cz)

St 20.9. 17.00 – 18.00 hod.  Ke zdraví na koloběžce 

Společná jízda (s výukou) na koloběžkách KICK BIKE (zcela nový a unikátní typ koloběžek pro dospělé, velké kolo vpředu a menší vzadu). Díky nafukovacím kolům je pevná i stabilní. Přijďte si zlepšit fyzičku, posílit svaly a ještě se skvěle pobavit. Sraz u vchodu do areálu Žluté lázně, Podolské nábřeží 3. Rezervace je nutná 733 761 059. 

Půjčovné 50 Kč.

Výuku povede: Zdenka Hoffmanová, instruktorka zdravotního cvičení a sport. aktivit

Po, Út, St a Čt  Cvičení pilates a sm-systém    

Nenáročné cvičení proti bolestem zad, kloubů a na posílení i protažení svalů. Výborné pro pevné a správné držení těla, pro začátečníky i mírně pokročilé. Cvičíme v lokalitě Praha 4 - Lhotka a  u metra Budějovická (od 10h a od 17h).

Pouze na objednání.

Instruktorka: Zdenka Hoffmanová (www.radostnyzivot.eu)

Doporučujeme Vám OZDRAVNÉ POBYTY s Romanem Uhrinem v Centru zdraví Eden (po celý rok u Milovic - 45 km od Prahy). Zdravá strava, přednášky, masáže, cvičení, fyzioterapie, lázeňské procedury, foto-diagnostika páteře, vyšetření lékařem, relaxace, nádherná příroda a přátelská atmosféra. Více na www.czeden.cz.

Vytisknout