Po vysvědčení na koupaliště. Vstup zdarma!


Pro všechny školáky od první do deváté třídy připravila městská část Praha 4 a provozovatel koupaliště Lhotka, společnost 4-Majetková, příjemné překvapení. Hned po vysvědčení, tedy ve čtvrtek 30. června 2022, si mohou přijít zaplavat zdarma v čisté vodě biotopového koupaliště.

„Našim školákům začnou prázdniny a kde lépe začít dva měsíce volna než v krásném přírodním areálu koupaliště na Lhotce,“ uvedla starosta Irena Michalcová (ANO 2011). „Poslední den školního roku bude koupaliště otevřeno pro všechny školáky zdarma. Přijďte i se svými rodiči a začněte ty letošní letní prázdniny vodními radovánkami, počasí nám snad bude přát,“ zve školáky starostka Irena Michalcová.

Voda v přírodním areálu biotopového koupaliště Lhotka (mapa) je bez chemických látek, čistí se pouze mechanicky a biologicky v regeneračních nádržích simulujících čištění vody v přírodě.

Více informací o samotném koupališti najdete na jeho webu: http://www.koupaliste-lhotka.cz . Před návštěvou bývá vhodné i shlédnout jeho facebook, kde jsou aktuální upozornění k samotnému provozu.

UPOZORNĚNÍ: ... Dětem mladším 15 let je návštěva koupaliště povolena pouze v doprovodu osoby starší 18 let. ...  Za děti zodpovídají rodiče nebo doprovod starší 18 let... (výňatek z Návštěvního řádu koupaliště).

Po vysvědčení na koupaliště. Vstup zdarma!Aktualizováno: 16.06.2022 – Vít Drbal
Vytisknout