Po prázdninách se na vás těší již 11. ročník Wannado Festival Tour


Sportovní akce - již 11. ročník Wannado Festival Tour - proběhne v sobotu 4. září 2021 mezi 10. a 17. hodinou na Branické louce u Vltavy v blízkosti ulice U Kempinku.

Objevíte zde svět Wannado plný zábavy a pohybu. Zjistíte, jaké máte možnosti sportovního vyžití pro sebe a pro své děti v nejbližším okolí. Všechny aktivity budou na místě k vyzkoušení a poznáte i samotné trenéry jednotlivých sportů.

Od roku 2017 je oblíbenou součástí festivalu nafukovací překážková dráha Ninja Race, na které mohou malí i velcí bojovníci otestovat své síly, rychlost a obratnost. Přesnost si zase návštěvníci prověří na laserové biatlonové střelnici a připravená bude také zóna odrážedel pro nejmenší sportovní nadšence.

Nebudou chybět rozhovory se známými sportovci, exhibiční vystoupení a soutěže o hodnotné ceny, včetně jízdního kola Author.

Na akci získáte neopakovatelné zážitky a vyberete si tu správnou aktivitu tím nejlepším a nejjednodušším způsobem. Celodenním programem budou provázet pohotoví moderátoři spolu s oblíbenými postavičkami ze světa Wannado - Bernilem, Keryanem, Meerfun a Nailou.

Tak jaký sport si vyberete?

Záštitu nad akcí převzala starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011).

náborový sportovní Wannado Festival 2021Aktualizováno: 14.07.2021 – Vít Drbal
Vytisknout