Plavenky pro seniory jsou opět v prodeji


Od 1. června 2020 budou opět distribuovány plavenky, a to na všech infocentrech MČ Praha 4. Jejich prodej byl v březnu pozastaven z důvodu nařízení Vlády ČR (pandemie COVID – 19). Vzhledem k nutnému přerušení distribuce, bude platnost plavenek prodloužena až do 31. března 2021. Původní ukončení prodeje bylo plánováno na konec roku.

Cena plavenky zůstává nezměněna, tj. 57 Kč za 90 minut. Senior hradí 30 Kč, zbytek částky dotuje MČ Praha 4.
  • Plavenky jsou určeny obyvatelům nad 63 let a držitelům průkazu ZTP s trvalým pobytem na území MČ Praha 4.
  • Každý měsíc má zájemce nárok na dvě plavenky.
  • Prodej probíhá do vyprodání zásob.
  • Letos se budou plavenky vydávat mimořádně i v červenci a v srpnu.
Při prvním nákupu bude seniorovi vydán plavecký průkaz, se kterým se bude prokazovat (spolu s občanským průkazem) při dalších platbách.

Závěrem bychom vás rádi upozornili, že z důvodu státem vydaných pokynů a striktních nařízení ohledně počtu osob na daném místě, plavenka NEZARUČUJE jistotu vstupu do bazénu. Kapacita je omezená. Držitel plaveckého průkazu NEMÁ přednostní právo na vstup a záleží na provozovateli plaveckého areálu, koho vpustí.

Plavecký stadion Podolí - Podolská 43/74 - venkovní a vnitřní plavecký bazén. K dispozici je tobogán a solárium. V areálu se dále nachází fitness centrum a zdravotnické zařízení pro fyzioterapii, fyzikální a rehabilitační medicínu.Zveřejněno: 29.05.2020 – Vít Drbal
Vytisknout