Pivní Běh Praha se uskuteční první říjnovou sobotu

Pivní běžce čeká již v sobotu 7. října 2017 historicky 1. ročník Pivního běhu Praha. Na trati dlouhé téměř 6 km budou borci během dvouhodinového limitu doplňovat pitný režim zlatavým mokem a proběhnou několika zajímavými stanovišti.

Letos poprvé proběhne v Praze 4 ve sportovním areálu Žluté Lázně jedinečná sportovní událost – Pivní Běh. Start tohoto originálního závodu se uskuteční v 11:30 hod. přímo v areálu Žluté Lázně na adrese Podolské nábřeží 3/1184, Praha 4 - Podolí. Trať Pivního Běhu, na jejíž zdolání je pohodový limit 2 hodiny, budou moci pokořit běžci v kategoriích muži, ženy a týmy.

Na závodníky čeká celkem pět „kontrolních“ stanovišť, na nichž se musí občerstvit vždy jedním 0,3 l pivem. Jeho vypití bude každému soutěžícímu zaznamenáno přímo na těle – na stylovém startovním čísle, které obdrží při registraci. Trasa tohoto nenáročného běhu povede ze Žlutých lázní podél Vltavy ke golfovému resortu Hodkovičky a pak samozřejmě zpět. Cílem bude návrat do Žlutých Lázní. Tam také proběhne vyhlášení nejlepších běžců a předání hodnotných cen. Ocenění závodníci převezmou také pivní dárkové balíčky.

Registrace, která je možná na webu www.pivni-beh.cz, proběhne i od 9:00 hodin přímo v areálu Žlutých Lázní. Závodníci budou vypouštěni na trasu v pravidelných časových intervalech. Trasa Pivního běhu bude viditelně vyznačena. Akce se koná pod záštitou zástupce starosty Ing. Zdeňka Kováříka. Veškeré informace o Pivním Běhu naleznete také na facebookovém profilu Pivní-běh.cz .

Pivní běh leták
Zveřejněno: 27.09.2017 – Vít Drbal
Vytisknout