Pěstounská rodina se rozrůstá

V sobotu 7. června 2014 se uskutečnilo další setkání pěstounských rodin. Jako vždy panovala přátelská atmosféra, ke které přispěl zajímavý program. Tentokrát to byla prohlídka ZOO. Již samotná cesta byla zážitkem. Pro dopravu do ZOO byla zvolena cesta parníkem. V teplý letní den to byla zcela jistě dobrá volba, a tak si při povídání a výměně zkušeností mohli pěstouni a jejich děti  užívat i pohled na dominanty Prahy, které z vody mají zcela jiné kouzlo.

Pěstounská rodina se rozůrstá  Pěstounská rodina se rozůrstá

Po příjezdu do ZOO byl připraven výklad v malých skupinách, kdy se děti  mohly dozvědět nejen zajímavosti  od odborníků, ale také si přímo na některá zvířátka sáhnout. Snad největším zážitkem pro naše statečné děti  bylo pohlazení hada. Po této malé exkurzi následovala volná prohlídka. Tento den si všichni užili a tak nám nebývá nic jiného než se těšit na příští setkání.

Máte-li i vy zájem o práci pěstounů a chcete rozšířit naše řady, poskytneme vám více informací na sociálním odboru Úřadu městské části Praha 4, Antala Staška 2059/80b, Praha 4. Zde můžete přímo kontaktovat některou z pracovnic oddělení sociální prevence, která vám poskytne potřebné informace. 
Vytisknout