POZOR ZMĚNA - Startujeme jógu na Nuselské radnici od 5. 10. 2020 v časech: 17:15 – 18:15 a 18:30 – 19:30


Jóga na Nuselské radnici - startujeme již 7. 10. 2019

NOVÝ TEXT: Avizovaná Jóga na Nuselské radnici se od 12.10.2020 do odvolání ruší. Náhradou bude za příznivého počasí Park Na Pankráci v omezeném počtu 10 – max 20 osob s rozestupy tak, jak je nařízeno v rámci opatření nouzového stavu. Děkujeme za pochopení!

PŮVODNÍ TEXT:
Jóga bude v omezeném počtu 9 osob a umožněna pouze těm, kteří se přihlásí do systému zde: https://doodle.com/poll/4n2edpv6d7cpqfud .

Přihlašování bude možné vždy maximálně 1 den předem. Nelze si předem zarezervovat všechny dostupné nabízené termíny v časech!

Do systému zadá občan celé jméno a celé příjmení. Přihlášením stvrzuje, že je zdravotně způsobilý a je v dobré zdravotní kondici a není si vědom, že by ohrozil své okolí. Do systému se přihlašuje zcela dobrovolně a vědomě. Koordinátor nebo cvičitel může přihlášeného vyloučit, nazná-li pochybnosti o zdravotním stavu některého z těchto přihlášených. Děkujeme za pochopení. (Pořadatel si vyhrazuje kdykoli tuto akci zrušit v rámci zdravotních opatření či jiných nenadálých okolností).

Jóga a pohyb celkově podporuje zdraví a imunitu. Starejte se proto o své zdraví a posilujte imunitu každý den. Akce se koná v rámci MA21.

Prosím, řiďte se veškerými pokyny vyhlášeného nouzového stavu a buďte ohleduplní k ostatním.

Děkujeme!

Zveřejněno: 02.10.2020 – Vít Drbal
Vytisknout