Osmiveslice na podzimní Vltavě aneb Head of Prague 2021

Head of Prague je distanční závod osmiveslic s jednou otočkou. Start závodu je u Barrandovského mostu na podolské straně řeky, otočka mezi Palackého a Jiráskovým mostem a cíl na smíchovské straně na úrovni VK Blesk. Délka závodu je 6 km.

Do závodu bylo letos zaregistrováno celkem 87 posádek v různých kategoriích, 82 z nich závod dokončilo a první tři dokonce v čase pod 20 minut.

Více foto z akce najdete v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Pod záštitou 1. místostarosty Zdeňka Kováříka (ODS) se za krásného počasí v sobotu 6. listopadu 2021 uskutečnil další ročník závodu osmiveslic centrem Prahy - Head of Prague. Pořadatelem tohoto závodu je veslařský klub BLESK, který byl založen roku 1879 a patří tak k nejstarším českým veslařským klubům.Pod záštitou 1. místostarosty Zdeňka Kováříka (ODS) se za krásného počasí v sobotu 6. listopadu 2021 uskutečnil další ročník závodu osmiveslic centrem Prahy - Head of Prague. Pořadatelem tohoto závodu je veslařský klub BLESK, který byl založen roku 1879 a patří tak k nejstarším českým veslařským klubům.Pod záštitou 1. místostarosty Zdeňka Kováříka (ODS) se za krásného počasí v sobotu 6. listopadu 2021 uskutečnil další ročník závodu osmiveslic centrem Prahy - Head of Prague. Pořadatelem tohoto závodu je veslařský klub BLESK, který byl založen roku 1879 a patří tak k nejstarším českým veslařským klubům.

Aktualizováno: 10.11.2021 – Vít Drbal