Oblastní kolo odznaku všestrannosti zná své vítěze

Na žáky a žákyně z naší městské části čekalo za pěkného počasí deset disciplín, jako je běh na 60 metrů, skok do dálky z rozběhu, hod medicinbalem, shyby na šikmé lavičce po dobu dvou minut, skákání přes švihadlo po dobu dvou minut, trojskok snožmo z místa, kliky po dobu dvou minut, leh sedy, hod míčkem, běh na 1 000 metrů nebo také dribling s basketbalovým míčem.

Akci přišel podpořit první místostarosta MČ Praha 4 Zdeněk Kovářík (ODS), který i předával účastníkům ceny.

„Domácí“ byli na své půdě úspěšní a ZŠ Jitřní postupuje nejen celý tým, ale navíc i několik jeho členů v individuálních kategoriích. Gratulace ale patří samozřejmě všem, vítězům i těm z druhé strany výsledkového pole.

Více foto v rozsáhlé fotogalerii na odkazu ZDE .

Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy Jitřní v Hodkovičkách na Praze 4 hostila v rámci dlouhodobého seriálu akcí a aktivit „Čtyřka sportuje“ v úterý 3. května 2022 oblastní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (Sazka olympijský víceboj). Akci přišel podpořit první místostarosta MČ Praha 4 Zdeněk Kovářík (ODS), který i předával ceny.Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy Jitřní v Hodkovičkách na Praze 4 hostila v rámci dlouhodobého seriálu akcí a aktivit „Čtyřka sportuje“ v úterý 3. května 2022 oblastní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (Sazka olympijský víceboj). Akci přišel podpořit první místostarosta MČ Praha 4 Zdeněk Kovářík (ODS), který i předával ceny.Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy Jitřní v Hodkovičkách na Praze 4 hostila v rámci dlouhodobého seriálu akcí a aktivit „Čtyřka sportuje“ v úterý 3. května 2022 oblastní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (Sazka olympijský víceboj). Akci přišel podpořit první místostarosta MČ Praha 4 Zdeněk Kovářík (ODS), který i předával ceny.

Aktualizováno: 09.05.2022 – Vít Drbal