Nový přístřešek na zastávce Chodovská


Nový přístřešek na zastávce Chodovská - Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem.

Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem.

„Jsem rád, že zejména na naše starší spoluobčany, kteří nakupují v nedalekém Kauflandu, přestane na zastávce pršet,“ uvedl 1. místostarosta pro finance, dopravu a evropské fondy Zdeněk Kovářík (ODS).

Do konce týdne by měly být Technickou správou komunikací realizovány dokončovací práce.

Nový přístřešek na zastávce Chodovská - Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem.Nový přístřešek na zastávce Chodovská - Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem.Nový přístřešek na zastávce Chodovská - Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem.Nový přístřešek na zastávce Chodovská - Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem.Nový přístřešek na zastávce Chodovská - Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem.Nový přístřešek na zastávce Chodovská - Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem.Nový přístřešek na zastávce Chodovská - Tramvajová a autobusová zastávka Chodovská v ulici U Plynárny dostala dárek. Dopravní podnik hlavního města Prahy zajistil splnění dlouhodobého požadavku městské části Praha 4 a osadil tuto stanici mobilním přístřeškem. 

Zveřejněno: 12.02.2020 – Vít Drbal
Vytisknout