Nabídka mimoškolních aktivit pro děti (sport, kultura, volný čas)

V této rubrice najdete základní informace od různých subjektů, které nabízejí pro vaše děti mimoškolní volnočasové aktivity. Záběr nabízených činností je široký, od sportu, přes kulturní vyžití až po různé tvořivé dílny, kroužky, skupiny a podobně. Rubrika je postupně doplňována o nové nabídky tak, jak k nám přicházejí. Zveřejňovány jsou především nabídky, které se týkají městské části Praha 4.

Info pro nabízející subjekty:
Praha 4 si vyhrazuje právo zveřejnit především nabídky, které se místem nebo blízkou dostupností týkají naší městské části. Zveřejňování náborových akcí subjektů působících na jiných městských částech je omezeno.
Žádáme pořádající subjekty, aby v rámci podkladů zasílali logo aktivity (*.jpg *.png - čtverec min. 70 x 70 pixelů) a nejméně jeden ilustrační obrázek (šířka min. 700 pixelů) a srozumitelný kratší text s odkazem na vlastní stránky s příslušnou nabídkou. Bez těchto podkladů nemůže být nabídka zveřejněna. E-mail je: webmaster@praha4.cz .

Nabídka je postupně aktualizována podle došlých podkladů!

NABÍDKA

• Dětský den se Slavojem Vyšehrad

Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad pořádá ve spolupráci s MČ Praha 4 již tradičně dětský den na Vyšehradě. Tentokrát bude v pondělí 6. září 2021 od 16 do 19 hodin. Těšit se můžete na skákací hrad, malování na obličej a sportovní soutěže. Součástí dětského dne bude také nábor nových dětí do fotbalového klubu. Nábor začne v 17 hodin. Veškeré dorazy zodpoví koordinátor této akce Petr Studénka: 608 551 919, studenka@slavojvysehrad.cz .
  • Fotbalová abeceda FC Tempo Praha

FC Tempo Praha, fotbalový klub zaměřený na sportovní činnost dětí a mládeže, pořádá při příležitosti startu nové fotbalové sezony a také školního roku v neděli 5. září 2021 od 18 hodin a ve středu 8. září od 17 hodin ve svém areálu v ulici Ve Lhotce na Praze 4 "Fotbalovou abecedu". Děti ročníků narození 2011 až 2017 si mohou přijít zcela nezávazně zasportovat v kterémkoliv z uvedených termínů, pro zájemce o pravidelný trénink pak akce slouží také jako nábor do týmů přípravek hrajících nejvyšší soutěže.

Aktualizováno: 17.08.2021 – Vít Drbal