Nabídka mimoškolních aktivit pro děti (sport, kultura, volný čas)


V této rubrice najdete základní informace od různých subjektů, které nabízejí pro vaše děti mimoškolní volnočasové aktivity. Záběr nabízených činností je široký, od sportu, přes kulturní vyžití až po různé tvořivé dílny, kroužky, skupiny a podobně. Rubrika je postupně doplňována o nové nabídky tak, jak k nám přicházejí. Zveřejňovány jsou především nabídky, které se týkají městské části Praha 4.

Info pro nabízející subjekty:
Praha 4 si vyhrazuje právo zveřejnit především nabídky, které se místem nebo blízkou dostupností týkají naší městské části. Zveřejňování náborových akcí subjektů působících na jiných městských částech je omezeno.
Žádáme pořádající subjekty, aby v rámci podkladů zasílali logo aktivity (*.jpg *.png - čtverec min. 70 x 70 pixelů) a nejméně jeden ilustrační obrázek (šířka min. 700 pixelů) a srozumitelný kratší text s odkazem na vlastní stránky s příslušnou nabídkou. Bez těchto podkladů nemůže být nabídka zveřejněna. E-mail je: webmaster@praha4.cz .

Nabídka je postupně aktualizována podle došlých podkladů!

NABÍDKA

 • Jarní Sport Kids Camp na ZŠ Nový Porg v termínu 7. - 11. března 2022


  Vážení spoluobčané, na Novém PORGu proběhne v termínu 7. - 11. března 2022 tradiční "Sportovní příměstský kemp". Jedná se o akci pro děti ve věku 6 - 14 let, která zahrnuje širokou nabídku sportovních aktivit a jejímž cílem je v dětech probouzet co největší lásku ke sportu, nadšení z pohybu a motivaci zlepšovat se. Více na odkazu ...
 • Vánoční prázdniny plné sportu


  Florbalová škola Bohemians sídlící na Praze 4 nabízí možnost přihlásit své děti na Vánoční příměstský kemp, který se uskuteční během vánočních prázdnin. Podzimní kemp je určený dětem ve věku 3 až 15 let a zaměřuje se na všesportovní a florbalové aktivity, které děti rozpohybují. Je to ideální příležitost, jak mohou děti trávit prázdniny aktivně. Na děti čeká celodenní program vždy od 8:00 do 16:00. Více v článku ...
 • Dětský den se Slavojem Vyšehrad


  Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad pořádá ve spolupráci s MČ Praha 4 již tradičně dětský den na Vyšehradě. Tentokrát bude v pondělí 6. září 2021 od 16 do 19 hodin. Těšit se můžete na skákací hrad, malování na obličej a sportovní soutěže. Součástí dětského dne bude také nábor nových dětí do fotbalového klubu. Nábor začne v 17 hodin. Veškeré dorazy zodpoví koordinátor této akce Petr Studénka: 608 551 919, studenka@slavojvysehrad.cz .
 • Fotbalová abeceda FC Tempo Praha


  FC Tempo Praha, fotbalový klub zaměřený na sportovní činnost dětí a mládeže, pořádá při příležitosti startu nové fotbalové sezony a také školního roku v neděli 5. září 2021 od 18 hodin a ve středu 8. září od 17 hodin ve svém areálu v ulici Ve Lhotce na Praze 4 "Fotbalovou abecedu". Děti ročníků narození 2011 až 2017 si mohou přijít zcela nezávazně zasportovat v kterémkoliv z uvedených termínů, pro zájemce o pravidelný trénink pak akce slouží také jako nábor do týmů přípravek hrajících nejvyšší soutěže.

Aktualizováno: 17.08.2021 – Vít Drbal
Vytisknout