Mikulášská nadílka v domě seniorů


Mikulášská nadílka v domě seniorů

Mikuláš, čert a anděl již dorazili na Prahu 4 a rovnou zavítali do odlehčovacího centra pro seniory v Jílovské ulici. Přinesli cukroví, nabídli punč a také ovoce. Lidem popřáli hodně zdraví a vše nejlepší do nového roku. Kromě toho jako dárek pomohli zkrášlit místní prostory.

Většina seniorů se sešla ve společenské místnosti domu, aby hosty přivítala. Někteří se ale dostavit nemohli. Ty proto Mikuláš, tedy místostarosta Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09), spolu s pomocníky navštívil přímo na pokoji. Návštěva potěšila nejenom obyvatele ale také personál.

„Jsme s domem v kontaktu již delší dobu. O víkendu jsme jim pomáhali vymalovat společenskou místnost a teď jsme chtěli seniorům trochu připomenout dětská léta a nabídnout domácí cukroví. Uhlí nedostal nikdo,“ řekl v čertovském převleku radní pro investice Filip Vácha (TOP 09).

Kromě příjemné povinnosti rozdávání dobrot si oba zástupci radnice také prohlédli stav budovy a jednali s provozovateli o případných dalších opravách.

Mikulášská nadílka v domě seniorůMikulášská nadílka v domě seniorůMikulášská nadílka v domě seniorůZveřejněno: 04.12.2019 – Vít Drbal
Vytisknout