Metropolitní očkovací centrum pokračuje ve vakcinaci


Metropolitní očkovací centrum utlumuje svoji činnost. Podle plánu skončilo k pátku 17. září 2021 s jeho provozem hlavní město a nadále fungovat v omezeném režimu pod společností Medicon, která se na provozu centra podílí od jeho spuštění v dubnu tohoto roku.

Očkovací místo v Kongresovém centru Praha očkuje a bude i nadále očkovat dospělé i děti starší 12 let, stejně tak jako neregistrované zájemce. Očkovat se bude v pondělí a ve středu od 8:00 do 16:30 hodin a v úterý a čtvrtek od 12:00 do 20:00 hodin. Předpokládaná kapacita je asi 100 klientů denně, dle aktuální situace ji bude možné případně navýšit.

Lidé, kteří si do Metropolitního očkovacího centra objednali termíny po 17. září, budou telefonicky kontaktováni a informováni o všech náhradních možnostech, případně přeobjednáni. Zájemci o očkování se mohou registrovat do jiných očkovacích míst, která budou nadále fungovat například v nemocnicích, menších očkovacích místech nebo u praktických lékařů. Stále budou moci lidé také navštěvovat očkovací místa bez registrace.

Seznam aktuálních očkovacích center, včetně těch bez registrace, najdou zájemci na webu ockoreport.uzis.cz , popřípadě na ockovani.praha.eu .

Očkování proti Covid-19 - rok 2021
Aktualizováno: 21.09.2021 – Vít Drbal
Vytisknout