Městská část Praha 4 investuje do Divadla Na Fidlovačce


Městská část Praha 4 investuje do Divadla Na Fidlovačce. Nuselské divadlo prošlo další etapou oprav. Nová okna na chodbách i v baletním sálu, nová vrata pro technické účely, ale také fasáda a mříže na okna byly součástí rekonstrukce, do které radnice investovala přes jeden milion korun.

Nuselské divadlo prošlo další etapou oprav. Nová okna na chodbách i v baletním sálu, nová vrata pro technické účely, ale také fasáda a mříže na okna byly součástí rekonstrukce, do které radnice investovala přes jeden milion korun.

Na opravenou scénu se přišel podívat místostarosta Prahy 4 pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09) a radní pro investice Filip Vácha (TOP 09).

„Jsme rádi, že rekonstrukce Divadla Na Fidlovačce pokračuje, a že se nám podařilo prosadit tuto položku do rozpočtu i pro tento rok. Letos půjde už o třetí fázi oprav,“ řekl radní Filip Vácha.

O další etapě jednali zástupci radnice s ředitelem divadla Janem Koťátkem. Ta proběhne v letních měsících, kdy má divadlo herní přestávku.

Městská část Praha 4 investuje do Divadla Na Fidlovačce. Nuselské divadlo prošlo další etapou oprav. Nová okna na chodbách i v baletním sálu, nová vrata pro technické účely, ale také fasáda a mříže na okna byly součástí rekonstrukce, do které radnice investovala přes jeden milion korun.  Městská část Praha 4 investuje do Divadla Na Fidlovačce. Nuselské divadlo prošlo další etapou oprav. Nová okna na chodbách i v baletním sálu, nová vrata pro technické účely, ale také fasáda a mříže na okna byly součástí rekonstrukce, do které radnice investovala přes jeden milion korun.  Městská část Praha 4 investuje do Divadla Na Fidlovačce. Nuselské divadlo prošlo další etapou oprav. Nová okna na chodbách i v baletním sálu, nová vrata pro technické účely, ale také fasáda a mříže na okna byly součástí rekonstrukce, do které radnice investovala přes jeden milion korun.  Městská část Praha 4 investuje do Divadla Na Fidlovačce. Nuselské divadlo prošlo další etapou oprav. Nová okna na chodbách i v baletním sálu, nová vrata pro technické účely, ale také fasáda a mříže na okna byly součástí rekonstrukce, do které radnice investovala přes jeden milion korun.Zveřejněno: 15.01.2020 – Vít Drbal
Vytisknout