Masopust s Prahou 4 se povedl

V sobotu 2. března proběhl další ročník Masopustu v parku Na Pankráci, jejž pořádala MČ Praha 4 společně s organizací Dejme Dětem Šanci, která se stará o úspěšný start do života dětí z dětského domova.

Bohatý program bavil celé odpoledne nejenom děti, ale i dospělé. Ve vyhřívaném stanu si mohly děti vytvořit svou vlastní masopustní masku nebo si jí mohly nechat namalovat přímo na obličej. Kreativní dílny doprovázel program na pódiu – vystoupení patrona DDŠ Vladimíra Hrona, kouzelnická show Pavla Dolejšky, Divadlo z Praku anebo vystoupení dětí z dětských domovů. Před stanem si mohli návštěvníci pochutnat na tradičních masopustních dobrotách, či si sami opéct špekáčky na ohni. Nechyběl ani tradiční masopustní průvod a soutěž o nejlepší masku. Kdo vydržel do konce, nelitoval a užil si závěrečnou fireshow.

„Potěšilo mě, že i přes chladnější počasí jste na Masopustní veselí přišli v tak hojném počtu a překvapilo mě, že tento rok dorazilo i tolik zajímavých dospělých masek. Příště více zapojíme i dospělé obyvatele Prahy 4," řekl Petr Štěpánek, starosta MČ Praha 4 (Praha 4 sobě/ Zelení).

Zveřejněno: 07.03.2019 – webmaster Roman Rogner
Vytisknout