Léto 2021 – nabídka letních táborů pro děti


Pro rodiče, kteří si kvůli koronavitové epidemii a uzavřeným základním a mateřským školám, museli vzít v práci volno a o prázdninách budou potřebovat pomoc s hlídáním dětí, jsme připravili přehled možností, které se jim nabízí v letních táborech v Praze 4 a jejím okolí. Rodiče budou vědět, že je o jejich děti postaráno a dětem se otvírá šance strávit po nucené izolaci zajímavé prázdniny v dětském kolektivu.
 
Info pro nabízející subjekty:
Praha 4 si vyhrazuje právo zveřejnit především nabídky, které se týkají naší městské části.  Žádáme pořádající subjekty, aby v rámci podkladů zasílali logo aktivity (*.jpg *.png - čtverec min. 70 x 70 pixelů) a nejméně jeden ilustrační obrázek (šířka min. 700 pixelů) a srozumitelný kratší text s odkazem na vlastní stránky s příslušnou nabídkou. Bez těchto podkladů nemůže být nabídka zveřejněna. E-mail je: webmaster@praha4.cz .

Nabídka je postupně aktualizována podle došlých podkladů!

NABÍDKA

 • Letní kempy Airforce


  Kempy probíhají ve všech týdnech v červenci a v srpnu pro děti, které plnily v roce 2020/2021 školní docházku. Minimální počet přihlášených žáků je 15 (maximální 20) na každý kurz. Přihlášky probíhají pomocí rezervačního systému (odkaz v článku). Kempy jsou pro děti zcela zdarma a zahrnují osmihodinový program s lektory, oběd, dvě svačiny a pitný režim po celý den.
 • Příměstské tábory v létě nabídnou i doučování - AKTUALIZOVÁNO


  Distanční výuka dopadla na všechny žáky škol, na některé více na jiné méně. Městská část Praha 4 si to uvědomuje, a proto na prázdniny 2021 připravuje ve spolupráci se spolkem SPORTJOY letní příměstské tábory, které kromě programu budou mít i nadstavbu ve formě doučovací části. Nyní je nově možné přihlásit dítě i na více než jeden turnus.. Více v článku ...
 • Multisportovní příměstský kemp


  O multisportovním příměstském kempu: Ráno své ratolesti přivezete a odpoledne si je opět můžete vyzvednout s novými zážitky. Multisportovní tábor je každý den zaměřen na jiné druhy sportů a her, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Příměstské tábory jsou vhodné pro holky i kluky, kteří se chtějí seznámit s tradičními i novými sporty a chtějí se bavit zdravým pohybem.
 • Florbalový příměstský kemp


  O florbalovém příměstském kempu: Ráno své ratolesti přivezete a odpoledne si je opět můžete vyzvednout s novými zážitky. Florbalový tábor je zaměřen převážně na florbal a florbalové tréninky. Je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Příměstské tábory jsou vhodné pro holky i kluky, kteří se chtějí seznámit s tradičními i novými sporty a chtějí se bavit zdravým pohybem.
 • Příměstské tábory, které děti baví!


  Příměstské tábory v Praze 4 pro děti od 3 do 15 let. 5 dní plných radosti z pohybu, kreativních aktivit, her a dobrodružství. Učíme děti, že svůj volný čas mohou trávit aktivně, kreativně a na čerstvém vzduchu. Podrobnosti na odkazu ...
 • Klub vodního póla Stepp pořádá letní příměstský tábor


  Klub vodního póla Stepp pořádá v srpnu od 9. do 13. letní příměstský tábor. Pro děti z I. stupně ZŠ (plavce) nabídne pestrý program. Podrobnosti na letáčku v článku.
 • Dětské příměstské tábory s Wenku


  I letos jsme si pro vás připravili příměstské tábory na gymnáziu Budějovická. Tábory se uskuteční ve čtyřech turnusech s rozdělením na věkové kategorie. Těšit se můžete na mnoho zábavy, kýžený pohyb i důležitou socializaci vašich dětí. Budeme si hrát, sportovat a celkově se mít dobře!
 • Dětské sportovní příměstské kempy Sport Kids Camp na Praze 4


  Informace a především podrobnosti o dětském sportovním příměstském kempu Sport Kids Camp, který se koná ve dvou letních termínech na Praze 4, najdete na odkazu. První turnus: ZŠ Horáčkova: 19. - 23. 7. 2021 a druhý turnus: ZŠ Poláčkova: 16. - 20. 8. 2021.

Aktualizováno: 17.08.2021 – Vít Drbal
Vytisknout