Léto 2021 – nabídka letních táborů pro děti

Pro rodiče, kteří si kvůli koronavitové epidemii a uzavřeným základním a mateřským školám, museli vzít v práci volno a o prázdninách budou potřebovat pomoc s hlídáním dětí, jsme připravili přehled možností, které se jim nabízí v letních táborech v Praze 4 a jejím okolí. Rodiče budou vědět, že je o jejich děti postaráno a dětem se otvírá šance strávit po nucené izolaci zajímavé prázdniny v dětském kolektivu.

Nabídka je postupně aktualizována podle došlých podkladů.
Praha 4 si vyhrazuje právo zveřejnit především nabídky, které se konají na jejím území. Žádáme organizátory táborů, aby v rámci podkladů zasílali logo (*.jpg *.png - čtverec min. 70 x 70 pixelů), nejméně jeden ilustrační obrázek (šířka min. 700 pixelů) a srozumitelný kratší text s odkazem na vlastní stránky s nabídkou táborů. E-mail je: webmaster@praha4.cz .

NABÍDKA

• Dětské sportovní příměstské kempy Sport Kids Camp na Praze 4

27.03.2021
    Informace a především podrobnosti o dětském sportovním příměstském kempu Sport Kids Camp, který se koná ve dvou letních termínech na Praze 4, najdete na odkazu. První turnus: ZŠ Horáčkova: 19. - 23. 7. 2021 a druhý turnus: ZŠ Poláčkova: 16. - 20. 8. 2021.

Aktualizováno: 27.03.2021 – Vít Drbal