Kompostéry mají své majitele

Městská část Praha 4 na podzim minulého roku 2013 spustila projekt, ve kterém nabídla občanům možnost bezúplatného zapůjčení kompostérů. Celkem bylo k dispozici 500 kusů (každý o objemu 900 litrů). Jejich předání proběhlo 2. a 16. dubna 2014.

Žádosti o kompostéry již není možné podávat.

„Jsem velice rád, že obyvatelé naší městské části Praha 4 využili v tak hojném počtu možnost zapůjčit si od Prahy 4 kompostéry,“ říká neuvolněný radní pro evropské fondy Mgr. Martin Píša.

_DSC9276.jpg

_DSC9231.jpg

_DSC0426.jpg

_DSC0399.jpg

Předání kompostérů - I. vlna - 2. 4. 2014

Předání kompostérů - II. vlna - 16. dubna 2014

Nákup kompostérů je podporován ze SFŽP ČR v rámci programu Operační program Životní prostředí.

Operační fiond životního prostředí - logo.jpg

• Stanoviště kontejnerů, harmonogramy svozů a info o sběrných dvorech - AKTUALIZOVÁNO

22.04.2014
    Přinášíme informace o stanovištích kontejnerů na velkoobjemový odpad, kontejnerů na drobná elektrozařízení, kontejnerů na použitý textil, harmonogram svozu elektroodpadu a také sběrných dvorech hl. m. Prahy a městské části Praha 4. Seznam publikovaných dokumentů, článků či odkazů je průběžně aktualizován.
  • Praha 4 pomáhá obyvatelům zadržovat dešťovou vodu

14.10.2020
    Více než 316 tisíc korun obdrží 45 fyzických i právnických osob, které v září 2020 požádaly městskou část Praha 4 o dotaci na nákup retenčních nádob na podporu akumulace a využití srážkových vod.
  • Pražské služby omezují provozní dobu v návštěvnických centrech na Praze 4 a na magistrátu

12.10.2020
    Dovolujeme si Vás informovat o změně provozní doby pro osobní návštěvy zákaznických center Pražských v budově Úřadu MČ 4 a v budově Magistrátu hlavního města Prahy - Jungmannova (pasáž Škodova paláce). V souladu s usnesením vlády ČR ze dne 8.10.2020 jsou zákaznická centra od pondělí 12.10.2020 otevřena pro veřejnost jen v těchto dnech hodinách. Pondělí: 08.00-13.00 a Středa 13.00-18.00 hod.
  • Praha 4 vybírá nového správce zeleně a odpadů

21.09.2020
    Městská část Praha 4 ukončila z důvodu neplnění smluvních závazků spolupráci se společností, která doposud zajišťovala v Praze 4 údržbu zeleně, obsluhu košů a úklid veřejných prostranství. V současné době probíhá výběrové řízení na nového dodavatele služeb a zároveň jsou zajišťovány související mezikroky tak, aby se situace v těchto činnostech co nejdříve stabilizovala.
  • První mobilní smart toaleta v Praze 4 byla otevřena na Spořilově

24.08.2020
    První mobilní smart toaleta dnes začala fungovat v blízkosti sportovišť na Roztylském náměstí. Je vybavená solárním napájením, čtečkou platebních karet, ovládacím softwarem a softwarem pro dálkovou obsluhu a monitoringem.