Kavky 4 Sport


V rámci běhu Čtyřka sportuje, bude probíhat dne 21. 9. 2019 v parku Na Pankráci od 10:00 do 18:00 hodin den plný sportovních aktivit a zábavy - Kavky 4 Sport.

Návštěvníci akce si zde budou moci vyzkoušet jednotlivé sporty a zapsat sebe či své děti do vybraných týmů. Můžete se těšit třeba na fotbalové, tenisové, baseballové týmy. Vyzkoušet si horolezeckou stěnu, jógu, odpalování baseballových míčků, zahrát si tenis, fotbal, sofball a další jiné sporty.

Během odpoledne bude probíhat závod Craft Team Running. Jedná se o závod, kdy mezi sebou závodí čtyřčlenné týmy. Běží se půlmaraton rozdělený na 16 okruhů, týmy mají k dispozici "depo" s online info o průběhu závodu a občerstvením, každý člen týmu musí absolvovat alespoň dva okruhy. Další taktika střídání a nasazování jednotlivých členů je plně na týmu. Nad závodem Craft Team Running převzal záštitu první mistostarosta MČ Praha 4 Zdeněk Kovářík (ODS).

Na příchozí zde čekají také různé soutěže a turnaje.

Na mapku běhu se můžete podívat na odkazu ZDE .

Přijďte a uvidíte, že se nebudete nudit!k4s a ss 2019Zveřejněno: 05.09.2019 – Vít Drbal   |   Aktualizováno: 07.09.2019 – Vít Drbal
Vytisknout