Kafky 4 Sport


Park Na Pankráci se i letos 18. září 2021 rozpohyboval sportovní akcí Kafky 4 Sport. Na své si přišli malí i velcí milovníci zábavy a sportu, kdy na ně čekalo mnoho atrakcí, ukázek a workshopů.

Praha 4 zde taktéž ocenila své nejlepší sportovce a to v kategoriích Sportovec roku, Sportovkyně roku, Sportovní družstvo roku, Trenér(ka) roku, Senior(ka) roku a Naděje Čtyřky (mládež do 18 let).

Čtyřčlenné skupiny běžců se utkaly v závodě Craft Team Running, kdy záštitu nad závodem poskytl první místostarosta MČ Praha 4 Zdeněk Kovářík (ODS).

Větší fotogalerii z akce najdete na odkazu ZDE .

Park Na Pankráci se i letos 18. září 2021 rozpohyboval sportovní akcí Kafky 4 Sport. Na své si přišli malí i velcí milovníci zábavy a sportu, kdy na ně čekalo mnoho atrakcí, ukázek a workshopů. Praha 4 taktéž ocenila své nejlepší sportovce a to v kategoriích Sportovec roku, Sportovkyně roku, Sportovní družstvo roku, Trenér(ka) roku, Senior(ka) roku a Naděje Čtyřky (mládež do 18 let). Čtyřčlenné skupiny běžců se utkaly v závodě Craft Team Running, kdy záštitu nad závodem poskytl první místostarosta MČ Praha 4 Zdeněk Kovářík (ODS).


Zveřejněno: 04.10.2021 – Vít Drbal
Vytisknout