KC Novodvorská hostilo charitativní program plný muzikálových hitů

Účinkující při závěrečné písni.

Už posedmé uspořádala obecně prospěšná společnost Polovina nebe předvánoční charitativní koncert Muzikálem bez bariér. Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová, která je tradiční patronkou akce, představila zaplněnému sálu dvě desítky předních českých muzikálových umělců. Krásný večer se uskutečnil za podpory městské části Praha 4.

Společnost Polovina nebe jako jediná v České republice zajišťuje bezplatné kurzy ovládání PC hlasem a umožňuje tak osobám s postiženou motorikou horních končetin zvládat počítače a všechny jejich funkce pouze s využitím hlasových povelů.

Koncert, který se nikoli náhodně konal v pátek 3. prosince 2021, tedy na Mezinárodní den zdravotně postižených, byl poděkováním městským částem za podporu uvedených kurzů a dalších sociálních projektů pro těžce postižené lidi, které Polovina nebe pořádá. Jeho výtěžek byl navíc určen na nákup kompenzačních pomůcek pro třináctiletého chlapce z neúplné rodiny, trpícího středně těžkou ztrátou zraku.

„Praha 4 a já osobně jsme s velkou radostí podpořily tento krásný koncert. Děkuji všem jeho organizátorům a vystupujícím umělcům, stejně jako všem dalším dobrým lidem, kteří osobám s těžkým handicapem pomáhají při zvládání problémů, jež jim život přináší,“
uvedla starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011), která se večera zúčastnila spolu s místostarostou Josefem Svobodou, který má ve své gesci mj. sociální, zdravotní a rodinnou politiku.

Další informace: www.polovinanebe.cz . Více foto pak v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Už posedmé uspořádala obecně prospěšná společnost Polovina nebe předvánoční charitativní koncert Muzikálem bez bariér. Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová, která je tradiční patronkou akce, představila v pátek 3. prosince 2021 zaplněnému sálu dvě desítky předních českých muzikálových umělců. Krásný večer se uskutečnil za podpory městské části Praha 4. Akci přišli podpořit i starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011) a místostarosta Josef Svoboda. Už posedmé uspořádala obecně prospěšná společnost Polovina nebe předvánoční charitativní koncert Muzikálem bez bariér. Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová, která je tradiční patronkou akce, představila v pátek 3. prosince 2021 zaplněnému sálu dvě desítky předních českých muzikálových umělců. Krásný večer se uskutečnil za podpory městské části Praha 4. Akci přišli podpořit i starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011) a místostarosta Josef Svoboda. Už posedmé uspořádala obecně prospěšná společnost Polovina nebe předvánoční charitativní koncert Muzikálem bez bariér. Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová, která je tradiční patronkou akce, představila v pátek 3. prosince 2021 zaplněnému sálu dvě desítky předních českých muzikálových umělců. Krásný večer se uskutečnil za podpory městské části Praha 4. Akci přišli podpořit i starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011) a místostarosta Josef Svoboda.

Aktualizováno: 06.12.2021 – Vít Drbal