Hromadné akce v Praze 4 se přesunují

Místostarosta městské části Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09), který má v gesci kulturní akce, po seznámení s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 23. září 2020 a po poradě s příslušnými odbory rozhodl o tom, že budou zrušeny či přeloženy na neurčito kulturní akce, které se měly konat v následujících dnech.

„Zdraví je vždy na prvním místě. Měli jsme připravená taková opatření, která by umožnila Svatováclavské velebení 28. září 2020 i Nuselské pivní slavnosti 3. října 2020 uskutečnit. Epidemiologická situace je ale vážnější, což vyvolalo opatření ministra zdravotnictví, kterému se samozřejmě podřídíme. Charakter připravovaných akcí neumožňuje zajistit všem účastníkům místa k sezení, proto jsme se rozhodli je zrušit či přeložit,“ uvedl místostarosta Hroza.

Zveřejněno: 24.09.2020 – Vít Drbal