Halový šampionát mužů v beachvolejbale

O víkendu 19. a 20. března 2016 proběhne v Beachklubu Pankrác otevřený halový šampionát mužů. Na pozvání pořadatelů přijede lotyšský olympionik nebo aktuální mistři Rakouska. Jako posledních sedm let i tento rok se Beachklub Pankrác společně se značkou Orion Beach s radostí zhostil pořádání otevřeného halového šampionátu mužů. Hráči budou bojovat o titul halového mistra republiky a prizemoney v celkové výši 33 000 korun. Ve dvou denním turnaji bude bojovat 32 párů, z toho 4 páry ze zahraničí. Obhajovat titul přijedou aktuální mistři ČR Kufa s Lencem.

Orion Beach cup bude dvoudenní turnaj, do neděle postoupí nejlepších 8 párů. Semifinále jsou naplánovány na neděli od 12.00 hodin hodin, boj o zlato započne v 15.00 hodin. Po celou dobu turnaje bude průběžný doprovodný program pro děti, zejména v podobě dovednostních her. Pro dospělé diváky je připravena tombola.Všichni jste srdečně zváni!

Na turnaji nebude chybět aktuální česká špička, která si na Kufu s Lencem jistě brousí zuby. S novým parťákem se představí bratr Davida Kufy – Robert „Bobb“ Kufa. Do nejvyšších příček bude chtít promluvit i stálice Weiss/Tichý, nebo mladí nadějní Perušič/Schweiner, velmi úspěšní na zimní MEVZA – mistrovství střední Evropy.
Halové mistrovství ČR - 2016
Vytisknout