FC Slavoj Vyšehrad hledá děti do přípravek

Baví vašeho kluka fotbal? FC Slavoj Vyšehrad nabírá děti do přípravek.
Hlásit se můžou začínající děti do kategorie předpřípravky a fotbalové školičky – ročníky 2011, 2012, 2013. Rádi zapracujeme i již aktivní starší děti do přípravek – ročníky 2010, 2009, 2008, 2007.

FC Slavoj Vyšehrad je jeden z nejstarších pražských klubů, založen byl již v roce 1907. Nabízíme všesportovní přípravu se zaměřením na fotbal, a to jak předškolním dětem v tzv. fotbalové školičce, tak i fotbalovou specializaci pro děti raného školního věku v přípravkách až po cílenou přípravu v ligových týmech žáků a dorostu.
Klub je vlastníkem licencí Sportovní středisko mládeže a Sportovní centrum mládeže, což nás řadí do nejvyšších soutěží žáků a dorostu. Práci s mladými hráči se v 12 mužstvech věnuje 35 kvalitních trenérů a členů realizačních týmů. V roli trenérů působí u naší mládeže mj. bývalí významní prvoligoví hráči Jiří Novotný, Miroslav Obermajer či Jaromír Jindráček. Celkem máme 280 aktivních hráčů mládeže.
Zároveň spolupracujeme s některými školami a školkami na Praze 4, kde spoluorganizujeme rozšířenou výuku tělesné výchovy. Např. úzce spolupracujeme ze ZŠ a MŠ Plamínkové a ze ZŠ a MŠ Křesomyslova.
Vzhledem k velkému množství hráčů využíváme tato sportoviště: areál FC Slavoj Vyšehrad, areál SK Sparta Krč a venkovní hřiště při ZŠ Plamínkové.
Jedním z odchovanců naší mládeže je Marek Kincl, který se ve své úspěšné kariéře dostal do Sparty Praha či Rapidu Vídeň a zahrál si i za reprezentaci.
Nemůžeme opomenout ani A-mužstvo, které působí ve třetí nejvyšší soutěži. V sezoně 2015/16 hrálo dokonce Fotbalovou národní ligu, tedy druhou nejvyšší soutěž.
V měsíci květnu proběhne na našem stadionu fotbalové odpoledne pro děti, které bude spojeno s náborem dětí do našeho klubu.

Petr Studénka, vedoucí přípravek FC Slavoj Vyšehrad
Tel.: 608 551 919
Mail: studenka@slavojvysehrad.cz

FC Slavoj Vyšehrad hledá děti do přípravek

Zveřejněno: 07.03.2018 – webmaster Roman Rogner
Vytisknout