Den hudby v Praze 4

Muzikanti různých žánrů zavítali v pondělí 21. června 2021 i na čtvrtou městskou část, aby oslavili Evropský svátek hudby. Představili se hned na třech místech v Praze 4 – na Budějovické, na Roztylském náměstí a také v parku Jezerka.

„Ani horké počasí neodradilo hudebníky, kteří ukázali své umění v rámci tohoto celoevropského svátku. Jsem rád, že naše městská část mohla být jeho součástí a věřím, že v této tradici budeme pokračovat i v příštích letech,“
řekl místostarosta pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09).

Více než patnáct let slaví celý kontinent Evropský den hudby v první letní den. Jeho snahou je zlepšit povědomí o umělecké úrovni v každém ze států a rozvinout výměny v hudební oblasti mezi členy Evropské Unie a dalšími evropskými zeměmi.

Muzikanti různých žánrů zavítali i na čtvrtou městskou část, aby 21. 6. 2021 oslavili Evropský svátek hudby. Představili se hned na třech místech v Praze 4 – na Budějovické, na Roztylském náměstí a také v parku Jezerka.Muzikanti různých žánrů zavítali i na čtvrtou městskou část, aby 21. 6. 2021 oslavili Evropský svátek hudby. Představili se hned na třech místech v Praze 4 – na Budějovické, na Roztylském náměstí a také v parku Jezerka.Muzikanti různých žánrů zavítali i na čtvrtou městskou část, aby 21. 6. 2021 oslavili Evropský svátek hudby. Představili se hned na třech místech v Praze 4 – na Budějovické, na Roztylském náměstí a také v parku Jezerka.

Aktualizováno: 23.06.2021 – Vít Drbal