Čtvrtá charitativní akce pro děti z dětských domovů proběhla na Úřadu MČ Praha 4

Po měsíci a už počtvrté připravila obecně prospěšná společnost DEJME DĚTEM ŠANCI pod záštitou Ivy Kotvové, zástupkyně starosty MČ Praha 4, pro všechny návštěvníky a zaměstnance ÚMČ Praha 4 charitativní akci pro děti z dětských domovů.

Ve vstupních prostorách do Úřadu MČ Praha 4 si všichni mohli koupit výbornou kávu, cukroví, adventní kalendáře a další dárkové předměty, jejíž nákup pomáhá dětem z dětských domovů. Tato akce je podpořila částkou 14 041,- Kč.

„Ráda jsem se opět zúčastnila této skvělé příležitosti, jak podpořit děti z dětských domovů. Děkuji všem zaměstnancům a návštěvníkům úřadu, kteří nákupem snídaně nebo dalších předmětů pomohli prospěšné věci. Těším se na další pokračování.“ řekla nám k tomu Iva Kotvová (Trojkoalice/Zelení).

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňuje jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova.


Čtvrtá charitativní akce pro děti z dětských domovů proběhla na Úřadu MČ Praha 4Čtvrtá charitativní akce pro děti z dětských domovů proběhla na Úřadu MČ Praha 4Čtvrtá charitativní akce pro děti z dětských domovů proběhla na Úřadu MČ Praha 4Čtvrtá charitativní akce pro děti z dětských domovů proběhla na Úřadu MČ Praha 4

Zveřejněno: 23.11.2017 – webmaster Roman Rogner
Vytisknout