Co s plavenkami z loňska?


Plavenky zakoupené v roce 2020 mají prodlouženou platnost, a to až do 31. prosince letošního roku. Proto se zakoupených plavenek nezbavujte, budete mít možnost je využít.

V současné době není vstup do bazénu nijak omezen. Je nutné mít u sebe potvrzením o „bezinfekčnosti“ dle platných vládních nařízení. Toto potvrzení se nepředkládá u vstupu, nekontroluje ho provozovatel, je pro případ kontroly z hygienické stanice.
Máte-li doplňující dotazy, obraťte se na tel. 220 407 311 nebo 241 433 952 (plavecký stadion Podolí).

Dotovaný prodej plavenek bude pokračovat i v letošním roce. Jejich počet je omezen – prodej probíhá do vyprodání zásob. Nezapomínejte si ke koupi vzít plavecký průkaz. Zájemci musí být starší 63 let nebo být držitelem průkazky ZTP a mít trvalé bydliště v městské části Praha 4.

Plavenka nezaručuje jistotu vstupu, její držitel nemá přednostní právo na využití služeb plaveckého areálu Podolí. Vše se řídí dle pokynů provozovatele.

Letos BUDE možné plavenky využívat i v době letních prázdnin – v červenci a srpnu 2021. V případě jakýkoliv dotazů se neváhejte obrátit na barbora.vesela@praha4.cz (oddělení rodinné politiky).

O prodloužení platnosti plavenek jsme vás již informovali v nedávném článku ZDE a o prodeji plavenek pak vloni ZDE .

Plavecký stadion Podolí - Podolská 43/74 - venkovní a vnitřní plavecký bazén. K dispozici je tobogán a solárium. V areálu se dále nachází fitness centrum a zdravotnické zařízení pro fyzioterapii, fyzikální a rehabilitační medicínu.


Zveřejněno: 13.04.2021 – Vít Drbal
Vytisknout