ČLÁNKY

  • Chcete blíže poznat tržnici SAPA?


    V rámci projektu "Žijeme na čtyřce společně 2021" a ve spolupráci s neziskovou organizací INFO-DRÁČEK, z.s. pořádá MČ Praha 4 komentované prohlídky areálu tržnice SAPA. Akce je určena obyvatelům MČ Praha 4 ve všech věkových kategoriích. Místa jsou stále volná, přihlaste se i Vy a vyrazte vstříc novým zážitkům a chutím. Součástí akce je i drobný workshop a ochutnávka vietnamské kuchyně.
  • Nordic Walking pro seniory a 50+ opět přicházejí


    Bezplatné lekce Nordic Walking pro seniory a osoby 50+ se po koronavirové pauze vracejí. Těšit se na ně můžete každé úterý od 14:00 hod. (mimo svátky) od 1. 6. do 26. 10. 2021. Sraz je vždy cca 10 minut před zahájením na parkovišti Restaurace U Labutě pod Thomayerovou nemocnicí v Krči. Příchozí budou rozděleni do dvou výkonostních skupin a na lekci bude možnost bezplatného zapůjčení holí. Více na plakátku ...
  • Nejen online programy pro seniory – červnová nabídka aktivit


    Organizace Právě Teď! o.p.s., která nabízí aktivizační činnosti pro seniory každého věku, připravila pestrou červnovou nabídku online aktivit. Tentokrát obohacenou o aktivity „na živo“. Využijte i vy možnosti obohatit program všedního dne, třeba o nové vědomosti!
  • Nabídka online kurzů a podpůrných skupin pro pečující o své blízké


    Tato nabídka není přímo určená pro seniory, ale mohlo by jim pomoci. Třeba jen tím, že o ní řeknou dále. Projekt Pečuj doma přichází s nabídkou online kurzů a podpůrných skupin pro pečující o své blízké (rodiče, prarodiče, o děti s postižením atd.) nebo se na tuto možnost chtějí připravit. Tyto aktivity jsou zdarma a lze se k nim připojit přímo z pohodlí domova.