Areál městských sportů na Spořilově nabídne další aktivity

Díky spolupráci s Prahou 15 a Českou asociací skateboardingu ještě více ožije areál městských sportů na Spořilově. Na opravu cyklotrialové dráhy dokončenou na podzim loňského roku navázala na konci května instalace nových skateboardových překážek na sousední asfaltové ploše. "Praha 15 zapůjčila překážky, pro které aktuálně neměla adekvátní využití, Česká asociace skateboardingu zařídila jejich převezení a montáž. Oběma subjektům velmi děkujeme," uvedl Patrik Opa (ODS), radní pro územní rozvoj a výstavbu.

Ani oživení skateboardové plochy novými překážkami není poslední změnou
k lepšímu. Tým architektů z U/U studia pracuje na dlouhodobé vizi revitalizace
a rozvoje areálu, se kterou se veřejnost bude moci seznámit v průběhu letních prázdnin na platformě Pincity.

AKTUALIZOVÁNO O NOVÉ FOTO

Fotografie ze skateparku Na Chodovci, kde byly ukončeny práce a všechny prvky ve skateparku jsou funkční. Fotografie ze skateparku Na Chodovci, kde byly ukončeny práce a všechny prvky ve skateparku jsou funkční. Fotografie ze skateparku Na Chodovci, kde byly ukončeny práce a všechny prvky ve skateparku jsou funkční. Fotografie ze skateparku Na Chodovci, kde byly ukončeny práce a všechny prvky ve skateparku jsou funkční. Fotografie ze skateparku Na Chodovci, kde byly ukončeny práce a všechny prvky ve skateparku jsou funkční.
Pro zvětšení klikni

Aktualizováno: 14.06.2021 – Vít Drbal