• POZOR ZMĚNA - Startujeme jógu na Nuselské radnici od 5. 10. 2020 v časech: 17:15 – 18:15 a 18:30 – 19:30


  NOVÝ TEXT: Avizovaná Jóga na Nuselské radnici se od 12.10.2020 do odvolání ruší. Náhradou bude za příznivého počasí Park Na Pankráci v omezeném počtu 10 – max 20 osob s rozestupy tak, jak je nařízeno v rámci opatření nouzového stavu. Děkujeme za pochopení! PŮVODNÍ TEXT:Jóga bude v omezeném počtu 9 osob a umožněna pouze těm, kteří se přihlásí do systému zde: https://doodle.com/poll/4n2edpv6d7cpqfud .
 • Pojďme společně dát parku Jezerka krásnější tvář! Zapojte se do ankety!


  Záleží vám na podobě unikátního parku Jezerka? Městská část Praha 4 připravuje jeho postupnou revitalizaci, díky které by se měl stát co nejpříjemnějším místem odpočinku a setkávání sousedů z blízkého i vzdálenějšího okolí, a i vy nyní můžete v rámci místní Agendy 21 ovlivnit, jak bude vypadat. Stačí se zapojit do naší ankety!
 • Praha 4 se věnovala zdraví svých obyvatel


  Bílé stany a příjemné letní počasí vítaly v úterý 15. září 2020 na Pankráci všechny návštěvníky, malé i velké, kterým není lhostejný jejich zdravotní stav a kteří si moc dobře uvědomují, jak důležitá je prevence. Radnice pro ně před OC Arkády uspořádala velmi úspěšný Den zdraví s Prahou 4. Více a odkaz na fotogalerii v článku ...
 • Seznamte se s výsledky studie sídliště Novodvorská


  Městská část Praha 4 zadala ke zpracování studii sídliště Novodvorská, která se věnuje především intravilánu sídliště Novodvorská a jeho návaznosti na okolní zeleň (Velký háj, údolí Zátišského potoka, biotop Lhotka a zeleň mezi ulicemi Psohlavců, Věkova a Vrbova). Studii, která byla zpracována i na základě podnětů veřejnosti naleznete ke stažení v článku. Akce byla realizována ve spolupráci s místní Agendou 21.
 • Zahajuje letošní jóga v parku


  Vážení příznivci cvičení jógy v parku, letní sezónu začínáme v pondělí 8. června 2020 od 17:30 do cca 19hod. Cvičí se každé pondělí kromě dnů, kdy je deštivo. S sebou si vezměte karimatku, dobrou náladu a vhodné oblečení na jógu. Zároveň prosíme o dodržování hygienických pravidel v rámci epidemiologických opatření. Akce se koná v rámci Místní Agendy 21.
 • Výsledky ankety k areálu AV ČR na Spořilově


  Děkujeme všem zapojeným respondentům do ankety k areálu AV ČR na Spořilově. Výsledky v článku ...
 • Areál Akademie věd ČR na Spořilově – prosba o vyplnění krátkého dotazníku


  Geopark v Praze 4 na Spořilově už řadu let slouží také veřejnosti. Ústavy Akademie věd ČR pořádají přednášky, výstavy a další osvětové akce, pro veřejnost je otevřená také jídelna v areálu. Rádi bychom v trendu otevírání akademické půdy občanům dále pokračovali, a proto chceme zmapovat představy veřejnosti o možné budoucí podobě a využití areálu. Pokud s námi chcete spolupracovat, vyplňte prosím do 29. 4. 2020 následující krátký dotazník. Více na odkazu ...
 • Velikonoční povzbuzení pro Prahu 4


  Velikonoční povzbuzení pro Prahu 4 v nelehké době koronavirové pandemie v roce 2020. Ve spolupráci s TV Noe a církvemi jsme pro Vás připravili krátké velikonoční poselství. Poselství naděje do doby, kterou nyní prožíváme, kde na jejím konci nalezneme světlo.
 • Jóga na Nuselské radnici - do odvolání přerušeno


  Vážení příznivci jógy, od 16. 3. 2020 (včetně) jsou do odvolání přerušeny pondělí oblíbené kurzy cvičení, které probíhaly v budově historické radnice v Nuslích na Táborské ulici v místnosti č. 303. O případném obnovení kurzů vás budeme informovat.
 • Máme plán


  Více než 70 žáků ze ZŠ Křesomyslova se zapojilo na podzim roku 2019 do hry „Máme plán“. Tento workshop je hrou, která učí interaktivní formou základní principy rozvoje města se všemi příslušnými aktéry. Hra původně vznikla jako pedagogická pomůcka pro dospělé. Více v článku ...