4. 6. proběhne zábavná akce DOST SLUŠNEJ DEN!

Dost Slušnej Den je akce pro malé i větší děti i jejich rodiče, která proběhne 4. 6. 2016 od 13.00 hodin. Těšit se můžete na soutěže, hry, zábavnou show a také muziku. Odpoledne se můžete potkat s Hankou Kynychovou, poslechnout si objev roku Evropy 2 Sebastiana.
Banner - Dost slušnej den 2016


Start bude od 13.00 hodin (lze přijít i později) v areálu Viničního domku v ul. Chuchelská 6/1. Zde budou připravené atrakce a soutěž s tématikou dopravy, další stanoviště bude u Krčmy U Sváry, na louce pod Mostem inteligence a konečná trasy bude v Areálu Vltavanů, kde bude připravený pestrý program na podiu i další soutěže.

Účastníci soutěže budou sbírat razítka do kartiček, ze kterých bude vylosováno 15 dětí, které vyhrají zajímavé ceny. Ty na Dost Slušnej Den věnovala Česká hračka.

V areálu Hobby centra 4 Vltavanů se můžete těšit na zábavný program: 
hodina program
13.00 zahájení
13.15 Předváděčka sebeobrany pro děti
13.30 taneční vystoupení Hobby centra
13.50 Dance4mom fitness-taneční program pro maminky s dětmi
14.10 kouzelníci z Hobby centra
14.25 Dětský muzikál Sněhurka - Kuhnův dětský sbor
15.00 vystoupení z Hobby centra
15.15 Vystoupení dětí z DD s H. Kynychovou
15.35 Cvičení Hanky Kynychové s dětmi
16.00 Sebastian, hudební objev Evropy 2
17.00 Losování výherců z celodenních soutěží – rozdáme až 15 krásných dárků

V areálu Vltavanů budou po celý den stánky se soutěžemi pro malé i velké děti, budete si moci vyzkoušet policejní auto, nebo motorku, naučit se sebeobranu, zacvičit si, poslechnout si muziku, či si dát něco dobrého na zub.

Pořadatelem akce je městská část Praha 4 ve spolupráci s Hobby centrem DDM Praha 4 a městskou částí Praha 12.

Dost slušnej den je vyvrcholením Slušné kampaně, která probíhala v dubnu měsíci bezpečnosti po celé Praze.  V současné době pokračuje online.

S kampaní Za slušnost na cyklostezkách se můžete setkat v dubnu, květnu a červnu na Praze 4.  Cílem kampaně je přimět účastníky pozemní komunikace k ohleduplnějšímu a bezpečnějšímu chování.

Více informací najdete na www.facebook.com/DostSlusnejDen.

Vytisknout