Zástupci Prahy 4 poběží štafetu v rámci Volkswagen Maratonu Praha

V rámci Volkswagen Maratonu Praha, který se poběží již tuto neděli 3. května 2015, je připravena štafeta 3 x 10 km + 1 x 12,195 km. Za Prahu 4 poběží čtyři běžci včele se starostou městské části Petrem Štěpánkem.

„Jsem velkým příznivcem aktivního sportování,“ uvedl starosta Petr Štěpánek (Trojkoalice/SZ). „Dlouhá léta jsem běhal, poté jsem kvůli zranění na nějaký čas přestal, a teď každý čtvrtek v podvečer doháním, co jsem zameškal v Běžecké škole Prahy 4. Proto jsem využil možnosti zúčastnit se štafetu v rámci Pražského maratonu.“

Přijďte podpořit naše běžce ve štafetě na Podolské nábřeží.

Dopravní omezení během maratonu na Praze
4

V neděli 3. května 2015 bude uzavřeno Podolské nábřeží od Vyšehradu až po křižovatku ulic Jeremenkova a Modřanská. Ve zmíněné lokalitě bude od sobotní půlnoci platit také zákaz zastavení. Vozidla budou z trasy závodu z důvodu bezpečnosti odtahována, proto prosíme všechny řidiče, aby si je přeparkovali včas.

Informace o dopravních uzavírkách najdete na webových stránkách www.runczech.com nebo se v týdnu konání závodu, tedy od 27. dubna do 3. května 2015, obraťte na bezplatnou dopravně-informační linku 800 165 102.