Zajímavé nabídky aktivit odjinud

Nová rubrika je určena všem aktivním seniorům. Budou zde uváděny zajímavé nabídky aktivit pro seniory, které připravují nadační fondy či organizace zaměřující se na práci s danou cílovou skupinou. Tyto aktivity nejsou dotovány městskou částí Praha 4. Cílem této rubriky je nabídnout informace o dalších aktivitách pro naplnění volného času seniorů.

• Pozvánka na přednášku s názvem "Jak žít déle ve zdraví?"

Srdečně Vás zveme na přednášku s názvem Jak žít déle ve zdraví? Přednáší uznávaný geriatr, MUDr. Zdeněk Kalvach, CSc.
  • Zajímavé kurzy o včelařství a včelích produktech

Také v letošním roce pořádá Spolek pro rozvoj včelařství MÁJA Seznamovací kurz pro zájemce o včelaření POTŘEBUJEME VČELY, v němž se dozvíte všechny podstatné informace pro své rozhodnutí, zda si pořídit včely. Lektorem kurzu je přední včelařský odborník RNDr. Václav Švamberk.
  • Univerzita třetího věku pro seniory z Prahy 4

Soukromá vysoká škola AKCENT College ve spolupráci s jazykovou školou AKCENT International House Prague nabízí pro zájemce z řad široké veřejnosti program Univerzita třetího věku. Na interaktivních seminářích si účastníci procvičí komunikaci i porozumění v cizím jazyce na odpovídající jazykové úrovni. Semináře probíhají pod vedením mezinárodního týmu kvalitních a kvalifikovaných lektorů. V jarním semestru 2017 jsou pro Vás připraveny kurzy angličtiny a němčiny.
  • Jazykové kuzy ANGLIČTINA ZA 12

Jazyková škola AKCENT International House Prague nabízí pro zájemce z řad široké veřejnosti speciální program kurzů „Angličtina za 12“. Kurzy jsou intenzivní dvoutýdenní, víkendové měsíční nebo průběžné semestrální a mají různý formát. Základní formát kurzu má rozsah 20 hodin a stojí 1 200 Kč, ale máte možnost ušetřit, protože při 80% docházce Vám vrátíme 50 % a při 100% docházce dokonce 80 % kurzovného. Jedna hodina Vás tak vyjde na 12 Kč.
  • Spolek MOUDRÁ SOVIČKA

Spolek Moudrá Sovička pomáhá starším lidem se zpřístupněním nových technologií a služeb, které jim zjednoduší a zlepší jejich každodenní činnosti, sníží pocit osamocení a zlepší kontakt s blízkými. Projekty jsou realizovány v duchu „pro seniory se seniory“, takže zapojit se mohou mladší i starší zájemci. Zakládáme si na individuálním a osobním přístupu.
  • Nordic Walkingové procházky pro seniory Prahy 4

Městská část Praha 4 spolu s Nordic Walking Centrum HOLKY V POHYBU připravila procházky pro seniory Prahy 4 zcela zdarma. Senioři mají možnost si projít dvě trasy a vyzkoušet si Nordic Walking.

Zveřejnil: tiskový referent David Polák,   |   Aktualizováno: 19.08.2015